----------------------------------- pingvinpilence Pet Mar 11, 2022 3:55 pm ----------------------------------- Zdravo, odlicno ovo izgleda! Gde si nasao nanu u cvetu aaaaaa ja sam moju cekala dve decenije Smeta ti panj...probaj da ga okrenes u pravcu kazaljke na satu, gledano odozgo, za oko 2-3 sata, da tanje grane budu vise usmerene ka prednjem staklu. nemoj da ga pomeras blize ka centru, nego oslobodi centar od svega kao sto rece xxvelja ostavi prostora da pogled tamo odluta.. Oko sredine i ka dubini sto sitnije biljke. Kripte ti dobro napreduju pa bi u zadnjem desnom uglu odlicno legla Cryptocoryne wendtii Brown, i ja sam je u pocetku sadila napred jer je neobicne boje, lepa za gledanje ali brzo izraste u ogroman zbun..pa, sada mi je skroz uz zadnje staklo vislja od svih. ova desna prednja kripta ili sta je...isto u zadnji plan ....ustvari, u zadnjoj zoni akvarijuma ja bih stavila jednu slajfnu crne plastike oko 7-8cm u visinu, da se dobije kao zardinjerica, nju napunis hranljivom podlogom-soilom, i tu posadis ove sa duguljastim visokim listovima, kripte i ehinodoruse, da vidis kako ce da polude. Limun skroz levo pozadi. ovo desno (ludwigia?) hrabro sisaj da se zgusne. :)