Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 180/300 litara by Manastiriste Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Nov 01, 2017 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam za diskuse, ali meni geofagusi fenomenalno izgledaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 01, 2017 3:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 02, 2017 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari, ribe ranim i cuvam a sa biljkama ne umem. Neke alge krenule
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 06, 2019 3:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle duzeg vremena, resio sam da diskuse stavim na stand-by modu. Sa 300 litara, vratio sam se na nekih 160-180litara. U pitanju je Juwel rio 180. Rasveta je t5, jedna juwel daylight i arcadia plant pro (tako nekako, znam da ima roze spektar Smile )
Podloga je tropica supstrat i crni kvarc. Bilje sa vise strana stiglo, a nazive ne mogu sve da popamtim. Dodajem CO2, svakog dana easy carbo, a pri nedeljnoj zameni vode dodam algegzit i zelenu tropicu. Ubacio sam i onaj Doctor Chiciros, za elektrolizu vode. Nije bilo algi u prva dva meseca. Od riba imam jato kraljevskih neonkica, panda corije, nekoliko otocinclusa i dva ancija.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Jan 06, 2019 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta reci osim, savrseno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Welt
Akvarista



Registrovan: 02 Nov 2010
Poruke: 28
Lokacija: Budva

PorukaPoslao: Pon Jan 07, 2019 9:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo lijep akvarijum!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 07, 2019 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Divan je !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle skoro godinu dana...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prelepo, svaka čast bilo je eksta i sa granjem ali ti sad predpostavljam lakše za rad i više mesta za sve vrste biljaka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odličan akvarijum! Jel si ti to presao na kanister na poslednjoj slici?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Looniz ::
Odličan akvarijum! Jel si ti to presao na kanister na poslednjoj slici?
Hvala, kolege. Jesam, izbacio bioflow juwelow, stavio eheim 4+600
Sa prelaskom na soil, ubacivanjem jos jedne juwel konzole 2x45w, krenulo posle par meseci na bolje. Sada imam 4x45w.
Glossa me zeza, kao da joj fali kalijuma, te pored zelene tropike, pomalo seachem fosfora i Fe, moracu malo i kalijuma da pocnem da dodajem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja krenuo u neku novu postavku, biće tema uskoro kad se malo izbistri..
Krenuo sa fabričkim juwelovim bio flow, u prethodnoj postvaci sam imao kanister, pa zato pitam ima li nekog specijalnog razloga ili? Meni je kanister vršio posao odlično, sada zbog mesta primoran na unutrašnji..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo, ovo sjajno izgleda! Prava mala Holandija. Smile

Meni na kraju zelena tropica nije mogla da podmiri sve potrebe, uvek je nešto falilo da njom, pojma nemam...

Vratio sam se na EI, plus Seachem flourish i Iron... Za sada bolje izgleda nego sa tropicom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam bio nezadovoljan filtracijom, kako je bilje krenulo da popunjava aq. Ali sam se skoro 4 meseca mucio da krene....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2020 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neša sa diskusa ode u hemičare, mora' "Gangstera" da ti pošaljem da te malo presliša Laughing
Šalu na stranu, izgleda da napokon uživaš u prelepom biljnom akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 175 litara - predlozi i ideje mekses Akvarijumi 10 Pon Jul 31, 2023 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 200 litara - početnik od nule :D sloboradov Akvarijumi 25 Uto Maj 02, 2023 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License