----------------------------------- Običan Čovek Pon Nov 20, 2017 2:36 am 2 muzjaka i 6 zenki borca u 180l? ----------------------------------- Zanima me sta mislite o ovome. Imam dva akvarijuma, jedan od 80l, drugi 180l. u tom od 80l su trenutno gupike, ima ih oko 70, ali nisu jos skroz porasle. U taj od 180l sam prvobitno planirao da ubacim gupike, ali sada se predomisljam. Gledao sam po youtube kako neki ameri rade. Cak su uspeli i da mreste borce spontano u takvim uslovima (navodno). Zanima me da li je neko ovo probao. Ukoliko je akvarijum ispunjen travom dosta, imam neke cokote vinove loze, ubacio bih i njih, a akvarijum ima i 3D pozadinu sa pecinicama, tako bi napravio dosta mesta za skrivanje. Osim toga, 2 muzjaka i 6 zenki bi imali dosta prostora u 180l. Naravno, morao bih da pogodim i sa muzjacima koji imaju mirniji temperament. Od ostalih riba mozda bih ubacio 3-4 corydorasa i nista vise (ili ne bih ni njih cak). Sad, zanima me vase misljenje. Izvinjavam se, ako ima vec otvorena slicna tema (ja nisam nasao). ako ima samo me prebacite tamo, a ovu izbrisite.