----------------------------------- sloboradov Ned Maj 07, 2023 2:08 pm ----------------------------------- Mnogo je lepo gledati vaše akvarijume i očekivati da i moj tako izgleda jednog dana :) E sad, mislio sam da je to jednostavno i da će taj dan brzo doći ali sam se uverio da nije baš tako! Uselio sam dva Sijamca i dva puža Neritina pa neka ih... Lepo izgledaju! Posadio nekoliko Valisneria u zadnjem planu, malo smanjio količinu svetla pošto sam sa time izgleda preterao kao i vreme osvetljenja (uključeno je od 11h do 21h)! Akvarijum se nalazi u najtamnijem delu sobe. Pri zameni vode sam očistio staklo (starom kreditnom karticom i sunđerom) i pozadinu (četkicom za zube) pa sada čekam... Ribice hranim kombinacijom listića i granula jednom dnevno. Jedan dan u nedelji su na dijeti! Kada zamenim vodu dodam ''Filter Medium'' od Easy Life i ''All in One-Elixier'' od firme Dennerle (preporuka jednog prodavca). Definitivno ću menjati trećinu vode jednom nedeljno i pridržavati se vaših saveta pa će valjda i moj akvarijum vremenom zaličiti na vaše! Komentari su uvek dobrodošli... Veliki pozdrav!