Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 240l prirode u sobi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 13, 2016 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelep akvarijum a i sama postavka. Samo da se zamisli kako izgleda uzivo, svak cast! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 13, 2016 8:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 13, 2016 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Još jedna fotka. Kada Eleocharis sp 'Mini' prekrije podlogu biće ovo dosta lepo.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 21, 2016 3:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amano kozice mi rasturaju alternateu mini. Već 3 godine držim ovu biljku i amano kozice, i nikada mi se nije desilo nešto slično. A sada,,, jedu je ko skakvci.
Jel ima neko sličnih problema?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2016 3:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Par novih slika

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2016 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno izgleda.. U poslednje vreme jedan od meni lepših koje sam video Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2016 5:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo se razraslo nema sta Bravo
Sta se desilo sa pinnatifidom? Na gornjim slikama je ima i to bas dosta, a na novim iscezla ili je samo ja ne vidim?!?! Vidim da imas problem sa algama u pojedinim delovima akvarijuma? Da li si ih identifikovao kako bi video sta ih prouzrokuje i eventualno primenio adekvatan tretman za njihovo suzbijanje? Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2016 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Mr. Green

Pinatifida mi je propala. I druge biljke su poružnele pa sam povećao doziranje tropice sa 50ml na 60ml nedeljno, a počao sam i fosfat posbno da dodajem pa otuda i alge verovatno. Moram da naštelujem još malo dodavanje prihrane a onda ću se lako oterasiti algi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 1:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan video klip Very Happy


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 6:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uf pa ovo ti zre Embarassed lo za trimovanje proredjivanje haha prelepo doterao si ga svaka cast cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2016 3:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Delimično nova postavka Smile


Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2016 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalnooooooooo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2016 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

straava...!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2016 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jao sto cu sutra da brckam ruke ovde haha haha haha haha sta da ti kazem stvarno si ga doterao jos pomalo bi ja tu ponesto dodao ali o tome ce mo sutra uz pijanka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuraa
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 193
Lokacija: beograd, vidikovac

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2016 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican!! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2016 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo mi smeta taj tepih, ne vidim koja je biljka/biljke u pitanju, ali vremenom ce se spojiti u jednu pravu livadu. Svaka cast, prelepo izgleda, svaki put kada pomislim da si izvukao max iz tog stakla ti iznenadis! Samo tako nastavi Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnicki akvarijum - mini deo priro... Lenji Lisac Početak u akvaristici 18 Pon Avg 31, 2020 4:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 240l juwel rio Kimi94 Akvarijumi 6 Ned Apr 12, 2020 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 240l Potpuni pocetnik...potrebni saveti Taurus Početak u akvaristici 12 Čet Mar 15, 2018 8:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel 240l Tinno1986 Akvarijumi 49 Pon Sep 18, 2017 6:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 240l Diskusi alman Američki ciklidi 2 Sub Mar 04, 2017 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License