Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 47L low-tech džungla Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gambusia
Akvarista



Registrovan: 16 Jun 2019
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 14, 2019 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od tehnike samo Aquael PAT mini sunđer filter sa prskalicom i DIY LED osvetljenje. Glavne biljke su limnofila sessiliflora, najas guadalupensis, crypt wendtii i lemna minor. Gupi travu i limnofilu moram non stop da kratim jer rastu k'o lude. Sočivicu isto izbacujem svakih nekoliko dana. Uglavnom buja od života. Većina živog sveta potiče iz ovog akvarijuma. Nemam sreće sa tepih biljkama. Probao sam sa stauroginom repens, ali nije uspelo. Sad je nešto bolje sa e. parvulom, ali nisam zadovoljan brzinom propagacije. Uzeo sam je namerno jer bolje podnosi slabije osvetljenje nego e. acicularis. Ne planiram nikakvu hemiju. Akvarijum je u ravnoteži i buja od života.


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 14, 2019 11:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početnik sa par pitanja za low tech 50l klicakn Početak u akvaristici 4 Uto Mar 23, 2021 7:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 60P High Tech Ch.e.d.a. Akvarijumi 9 Pet Nov 15, 2019 12:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low tech biljni kozicnjak 50l peconis Akvarijumi 36 Ned Dec 16, 2018 1:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Džungla posle proređivanja nemanjask Akvarijumi 12 Pon Mar 14, 2011 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License