Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 500 Litra nikako da uspe 😑 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
akuar
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2010
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2019 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si to meni napisao nisam se uopste osetio prozvanim i nisam mislio tebe da prozivam, samo sam rekao svoje iskustvo i misljenje. Smatram da je razmena misljenja i iskustva nesto dobro posebno za pocetnike i one koji se dvoume. Slazem se hemija je hemija ali nekad dosta pomogne i mnogo vremena skrati. Ti sigurno znas dobro koliko vremena treba kada dodje do nekog problema, to su sati i sati a vecina ima sve vise obaveza i vise nema te sate na raspologanju kao ranije, bar je kod mene takav slucaj. U svakom slucaju jesam za old school i ko moze i ima vremena neka prati korake Baia koje je opisao u ovoj temi, u svakom slucaju ce nauciti vise i steci dragoceno znanje koje ce mu/joj kasnije dosta pomoci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2019 4:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kale
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2016
Poruke: 63
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Okt 05, 2019 3:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Freshwater I Plant Pro zamenio obicnim 6500k i odma napredak, i dalje se pojavljuje koncasta zelena ali samo pri površini, pre se pojavljivala od sredine aq do površine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kale
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2016
Poruke: 63
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Okt 05, 2019 3:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Freshwater I Plant Pro zamenio obicnim 6500k i odma napredak, i dalje se pojavljuje koncasta zelena ali samo pri površini, pre se pojavljivala od sredine aq do površine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2019 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zna se tačno kako se Alg Exit dozira, i svako predoziranje može dovesti do komplikacija. Na pakovanju lepo piše da jednonedeljna doza iznosi 10ml na svakih 100 litara vode. Dozirate jednom nedeljno, i tako četiri nedelje. Naravno, prvo izvršite nedeljnu zamenu vode, a onda sipate Alg Exit. Promena se u početku ne primećuje, ali kod treće doze se situacija drastično menja. Ja govorim iz ličnog iskustva, jer sam njim rešio problem sa končastim zelenim algama. K'o rukom odnešeno. Da napomenem, nikakvih komplikacija sa ostalim živim svetom nisam imao. Ako neko predozira kao Baia onda može očekivati komplikacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 80 litra - biljni Djokic Akvarijumi 5 Sre Mar 01, 2017 11:33 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodaja/zamena akvarijum 214 litra, 10mm Djokic Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jun 22, 2015 4:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 100 i kusur litra presretach Akvarijumi 7 Pon Jun 30, 2014 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka perem sljunak i nikako da ga operem :( milan85bgd Početak u akvaristici 12 Sub Jul 27, 2013 8:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HC(Hemianthus callitrichoides)nikako ... Andjelko94 Biljke 8 Uto Jul 16, 2013 4:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License