Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 8L za kozice... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Dec 29, 2009 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne uparuju se baš tako lako borci. Obično zenka kad nije zainteresovana za parenje biva ubijena ,to se vrlo retko dešava kod ovih ribica. Baš mi je žao ,naćeš mu neku devojku ,ženu, da razviju potomstvo .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 29, 2009 8:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Dec 29, 2009 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ja sam sve to znao, ja sam odmah curi i reko da nekupuje zenku, inace je on sam bio tu, al kad je ona videla da on pravi gdnezdo, ona me napala da idemo zenku da kupimo, u mitrovici nije bilo, pa smo u rumu navratili, kad sam video zenke znao sam da od uparivanja nema nista, jer su zenkice bile bas mlade( i vec tad sam znao njenu tuznu sudbinu) al sta cu, znate kake su zene, ja vicem majo necemo zenku, ajde ajde, nevredi raspravljati Very Happy reko sam samo prodavcu-daj najvecu koju imas... i tako da je zenki borca moja cura bila sudija i dzelat Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Dec 29, 2009 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da je bar bio veci akvarijum mozda bi zenka i bila danas sa malima ali bice ne posustaj tu je Maja da te nagovori na ko zna sta jos ..... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sre Dec 30, 2009 4:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidjoh na pocetku da je ovo drvo "grane vinove loze" ??? drvo je bas extra...odavno nijesam vidio nesto ljepse Very Happy ...kako da ja ubacim ovo drvo?? (koliko si ga puta prekuvavala ili si ga ovakvog kupila) ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Sre Dec 30, 2009 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hhaha,maja mu je devojka,a on je musko Very Happy

nebojsa izvini ako nesto nije u redu ali feka pise :

koliko si ga puta prekuvavala ili si ga ovakvog kupila Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Dec 30, 2009 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidim sta je napisao, bas sam se slatko ismejao Smile Very Happy

a kuvao sam ga 1samo, al pre toga sam uzeo grane, noz i guli koru, malo posle sam uzeo zicanu cetku i trljaj ostatek, nije nimalo lak posao, cak sta vise otpale mi ruke, a i zuljeve sam dobio od silnog trljanja, gulenja itd, posao od makar 3h, a potom sam grane samo bucnuo u kantu i grane opteretio sa 2-3 cigle da neisplivaju... posle 2-3 nedelje su se napile vode, mozda su i ranije, al ja nisam vopste obracao paznju,bilo leto pa sam imao i precih poslaova... e potom sam ih samo 1 prokuvao u slanoj vodi, cisto da ubijem neke bakterije ako su grane slucajno navukle ito ti je to... potom buc u aq...

a no1, nepitaj-vec je rekla aj da mu kupimo drugu! Smile
ps:bojane ubaci onaj smajlic gde se smajlic lupi sa rukom po glavi, ili onj gde lupa glavom u zid!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2009 1:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahahahha ucinjelo mi se da je neka djevojka izbacila ove slike Very Happy Very Happy Razz izvini nebojsa...cini mi se da je neka djevojka komen pa sam mislio da je ona izbacila Very Happy Very Happy izvni jos jednom...Smile

jednom si ga prekuvavao...ja mislim da je to malo...
npr ...moji roditelji imaju veliki vinograd koji prskamo raznim hemikalijama koje su otrovne po ljude,a ne po ribice Very Happy Very Happy
ako ja budem ubacao vako nesto ..minimum 3 puta cu ga prekuvavati
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2009 2:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zato se panj i neuzima sa vinograda koji se prskaju, nego sa nekih napustenih, zapostavljenih...ja sam opustosio moju lozu u dvoristu, nije prskana makar 15-20godina...propala skroz, a meni dobro to doslo, pa je iskoristio...

tako da ti je moj savet da neuzimas tu lozu iz tog vinofrada, nego se malo prosetaj, nemoras lozu bas, ima dosta drveca koje moze-vrba,divlja ruza itd...samo izbegavaj cetinare zbog smole i izbegavaj vocnjke i vinograde koji se prskaju, takodje orah-ima otrova u sebi....itd...dan eduzim, mogo bih jos pisati oko ovoga, al mislim da svi znaju sta i kako se radi i sa kojim sve drvecem, ima mali zilion textova...

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2009 3:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala ti Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2009 10:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
zato se panj i neuzima sa vinograda koji se prskaju, nego sa nekih napustenih, zapostavljenih...ja sam opustosio moju lozu u dvoristu, nije prskana makar 15-20godina...propala skroz, a meni dobro to doslo, pa je iskoristio...


Da tako je....evo ga jedan takav panj..http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=803
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Avg 07, 2010 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a koliko ti imas akvarijuma Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Avg 08, 2010 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ako moze da mi neko kaze koja je crvena biljka ispod borca onog crvenog na slici akvarijuma sa borcima...molim za pomoc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License