Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akva regal by nasudks Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nasudks
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 20
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam u planu da u skorijoj budućnosti napravim gore pomenuti. Površina koju imam na raspolaganju iznosi 100 cm x 50 cm. Išao bi na tri sprata ,a poslednju 4. prečku bi iskoristio za neki sud u kome bih mogao da skladištim vodu koja bi služila za zamenu. Potencijalna litraža koju bi svaki sprat imao je oko 160 litara ( u jednom ili više akvarijuma). To sve puta 4 je oko 650 litara. Pročitao sam nekoliko tema i odlučio da konstrukciju radim od gvožđa. Nemam iskustva sa nosivošću takvih polica pa bih zamolio iskusnije da me posavetuju koju debljinu gvozdenih cevi da planiram.
Moj stan je na 11-om spratu i razumite moju brigu unapred. Smile Renoviran je pre desetak godina i brine me još i način na koji su podovi urađeni u zgradi. Naime preko betonske ploče sa armaturom je sitan pesak, a preko njega sloj od 2-3 cm betona. Ne znam da li je to neka vrsta izolacije ili štagod. Preko toga je postavljen laminat. Brine me izdržljivost tog poda, mada mislim da sam paranoičan po tom pitanju. Smile
Dopada mi se model koji je radio Aquamen. Nisam do sada imao priliku da vidim puno modela akva regala tako da još uvek nisam ni izbistrio kako će sve to funkcionisati.
Verovatno će me neko pitati šta planiram da držim u akvarijumima i mogu slobodno da kažem da ni sam nemam pojma. Razmnožavao bih koridorase možda i ancistruse. Imam želju da jedan sprat odvojim za domaće ribe naših vodotokova (to mi je već dugo želja). Do sada se nisam udubljivao u ozbiljnu akvaristiku i ja sam nekako old fashion akvarista. To je hobi na koji mogu da odvojim puno vremena, ali mi je gušt da za to odvojim malo para. Oba moja akvarijuma sam sam lepio itd. itd.
Pozdrav svima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 10:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad odlucis definitvno sta zelis, onda se javi... inace, podu nece biti nista..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akva 45L Cester Početak u akvaristici 11 Čet Mar 21, 2019 12:47 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poseta akva radnji u Madjarskoj ticma Morska Akvaristika 0 Pon Apr 02, 2018 7:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvarijum regal ili polica za akvarijume Aquamen Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 20, 2017 10:06 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Aqua-regal ili polica za akvarijume Aquamen Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Apr 06, 2017 11:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akva shop u Nemackoj Nikolac Razno 4 Pet Sep 09, 2016 6:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License