----------------------------------- Baia Sub Mar 25, 2023 8:33 am ----------------------------------- Lepo sto si se vratio nazad🙂 Nisi pocetnik i uglavnom znas sta ti je ciniti a ono sto ne znas svakako vec pise negde na forumu. Naravno tu smo i da prokomentarisemo i pomognemo ako umemo. Sa finansiske tacke gledista, jasno je da je sve skupo ko za oko a i svi znamo da porodica ima prioritete i da je akvaristika medju zadnjim rupama na svirali. Nemoj da te to obeshrabruje jer bez dinara ulozenog mozes da obezbedis lepu dekoraciju za svoj akvarijum. Samo treba malo da se okrenes oko sebe po prirodi. Svojevremeno sam na putu do Divcibara video neke izdrobljene stene lepe teksture i cisto iz zajebancije ponesem komad kuci da vidim jel krecnjacka. Naravno reagovala je sa kiselinom ali ne nesto intenzivno tako da kontam da sam je mogao iskoristiti za neki skejp i da mi ne bi pravila neke velike probleme bez obzira sto ljudi ovde od toga beze kao da svi mreste diskuse i neonke u svojim akvarijumima. Na kraju krajeva cak i oblutci iz nekog potoka mogu da se iskoristete za super skejp.... Samo razmisli koje Divcibare i koji potok je tebi najblizi😉 https://i.ibb.co/7SbYT5D/fish3.jpg