----------------------------------- Vladimir95 Sre Apr 12, 2023 12:49 pm ----------------------------------- Slike na telefonu su perfektne, medjutim ja ne znam kako da objavim sliku u manjoj velicini a da ne izgubi toliko na kvalitetu.. Pa u pocetku kada sam sve posadio, naglo je pocelo sve da propada, medjutim kroz 2 nedelje se sve stabilizovalo i biljke su krenule da napreduju i da izbijaju novi pelceri u 90% slucajeva, nekim biljkama je pocrneo "struk" i takve propadaju a to je samo jedna vrsta, ove ostale mislim da okej napreduju pa se javljam kroz mesec dana sa novim informacijama koje ce biti jos tacnije. Dodajem CO2 i imam substrate podlogu tako da treba i to naglasiti a mikro i makro elemente imam u rezervi, nisam krenuo da ih dodajem jer nemam algi i mislim da sve lepo napreduje. U slucaju da se stvari okrenu i da krene da propada onda je definitivno razlog rasveta, dodao sam sada u prednji plan eleocharis parvulu pa cu po njoj videti kakva je situacija sa niskim biljkama i da li je svetlo dovoljno dobro za tako neke stvari.. Ako moze neko da napise koji je najbolji nacin da se uplouduje slika bez gubitka na kvalitetu nek napise ovde, bicu zahvalan :)