Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum by_vorens Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::

Vorens, šta ćemo od riba?


sta bi ja ubacio nego barbuse,evo mi ih u drugom aq od 40l,kao da su u zatvoru..haha,zatvorio sam ih nisu bili dobri..haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 12:15 am Snimi Poruku Nazad na vrh

vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da prebacim slike i na ovu stranu..


Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bitno da je ostao veran pravim ribama Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa jesam,jos sam uzeo malo pre i subertija a nisam njihov ljubitelj veliki..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuraa
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 193
Lokacija: beograd, vidikovac

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep početak, dobar izbor biljaka! Smile Planiraš li neku biljku prednjeg plana da dodaš? Koju hranljivu podlogu koristiš i šta planiraš da dodaješ od mikro i makro elemenata? Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto se tice podloge stavio sam carobnu zemlju i djubrivo:
Image

nisam nasao osmokot,ali i ovo djubrivo ima slicne karakteristike pa cu videti dal "radi" biljke.sto se tice prednjeg plana do prosle god sam imao glosu kao tepih,sad bih promenio,mozda cubu,nemam pojma,za koju god da se odlucim necu je ubaciti dok ne pocnem sa prihranom..ocekujem sad pojavu algi zbog nove postavke...mikro i makro uzimam od jednog naseg kolege i mog druga sa ovog foruma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako je bilo pre, sad je malo golisavo Smile Ali cekamo dok se malo razraste.. Meni se svidja ova kao "trava", koja je to biljka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

leoniz to je blyxa japonica,lepa zbunasta biljka,kod mene je uhvatila maha u predhodnoj postavci,videcemo kako ce sad rasti..trazi dobru podlogu i jako svetlo..ako imas uslove ubaci je obavezno..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tusta
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2011
Poruke: 346
Lokacija: Pojate

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zivo me zanima kako ce da se pokaze taj fitocote ; )))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 8:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nekada budem imao mesta dovoljno za akvarijum ovih dimenzija, nakrcacu ga barbusima, ovo je prelepo. Imas barbuse od svih sorti! Very Happy Nov je set up. pa je malo sterilno i pod konac, ali kao i ti i ja volim Jungle Style! Smile Jedva cekam update kad se jos razraste, i kad dodju braca Dalton (barbusi) iz zatvora! smeh
Samo napred kolega i srecno! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 10:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vorens ::
leoniz to je blyxa japonica,lepa zbunasta biljka,kod mene je uhvatila maha u predhodnoj postavci,videcemo kako ce sad rasti..trazi dobru podlogu i jako svetlo..ako imas uslove ubaci je obavezno..


Hvala na informaciji. Mnogo dobro izgleda. Sad neznam kako bi uspela kod mene, s obzirom da je fabricka konzola, 2x28W na 125 lit. Hranljivu imam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam da imaš 6x18W, daylight i silvaniju. Da li si pojačavao svetlo zbog blyxe, i koliko dugo je blyxa u tvom akvarijumu. Mnogo lepa biljka. Imao sam je, ali mi je propala. Sada u novoj postavci imam mnogo bolje uslove, pa me interesuje kako se ponaša kod tebe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tusta i mene bas interesuje kako ce da ispadne sa tim djubrivom,ovog puta sam ubacio carobnu zemlju u odnosu na predhodni put gde sam stavio rajsku zemlju,i to sam stavio debljinu 1 cm a prosli put 2 cm..ostaje da cekam i prenosim utiske.

jovice jeste sterilno i meni se ne svidja ali nije ni ruzno imam u glavi kako ce ispasti sve na kraju,ipak je start,jer imam u planu da pravim dzunglu i ovog puta i ubacujem jos biljaka kasnije..ne zurim niti sam ikad zurio sto se tice akvaristike..laganica i sa apetitom..

looniz ne verujem da mozes nesto da napravis sa 56w,ipak je to malo na 125l..blyxa trazi jace svetlo kao i dosta drugih biljcica,znas i sam,prihrana,dobra podloga,co2 i dobro svetlo i imas uslov za zahtevne bijlke..sta da ti pricam..pojacavaj i uguraj u haubu jos stapova..

horus pre godinu dana sam imao to osvetljenje,dugo vec imam 4x36w 840,1x36w 965,1x30w fresh water..samo joj daj dobru podlogu i jako svetlo i nema brige za nju..to sam zakljucio iz licnog primera jer mi je ona opstala celo leto i jesen kad nisam prihranjivao sa mikro i makro i co2 sam ukinuo..pa sam uvideo da je njoj potrebno svetlo i dobra podloga,da to nisam imao sigurno bi se i ona pretvorila u kasu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
decky
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2012
Poruke: 237
Lokacija: Mladenovac - Selters banja

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo dekili Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Jan 26, 2014 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moji komandosi su u bajboku,zeljno iscekuju prebacivanje...nisu bas srecni u 40l al sta da se radi..ovo im je vaspitno popravna..hahaha



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License