----------------------------------- Taurus Sub Mar 17, 2018 11:59 pm ----------------------------------- Sad vidim da si to sve popisao, ali nisam video dobro. Koliki su ancistrusi? Oni sto su stariji to su veci neradnici. Moj brkonja izlazi samo da jede, a ostalo vreme ili cuva ikru ili cisti ispod panja za polaganje nove ikre, al zato mali repici svrljaju po dnu :) Ove ribice sto imas nisam imao pa ne mogu da dajem sud. Meni su za dno i alge zaduzeni Koridorasi i Sijamci, a sutra mi stizu Otocinclusi. Ako ces jos biljki ubacivat uzmi co2. Bocu iznajmis u pangas ili ko vec ima tu kod tebe, a ostatak opreme narucis na ebay. Dok ti se jos to stabilizuje malo ja bih ti predlozio da ubacis neku dominantnu ribicu da bi ove manje plivale u jatu, jer u auprotnom pliva svaka za sebe... Ancistrusi su...crveni je mali...mozda 3-4 cm....albino ima oko 6-7 cm a brka ima oko 10-11cm...sijamce ne mogu da ubacim jer ce mi pojesti mahovinu....zato am ubacio 5 braon otociclusa...i jos 2 nerita puza....i botia je dobila jednog drugara danas, mada mi je receno da su oni isto jatne ribe i da mi treba minimum 5... Voda se sredila....sad samo alge jos po malo na kamenju i spot na staklima...ali mislim da ce otociclusi to resiti...razmisljam sta jos da ubacim od malo vecih riba...mozda ramireze ili kolise...nesto tako malo sarenije....za co2 nisam jos razmisljao