Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum sale75bgd :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da...moracu u dogledno vreme neke jatne ribe da nabavim, tacno. Zahvaljujem na sugerisanju Stefane Wink, prihvatam sve vrste istih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 9:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum extra dobro izgleda, narocito sto su krupne ribe imaju neki dodatni car. Volim i jatne akvarijume al iskreno receno kad vidim zdrave i velike ribe ondak mi nekako lepse izgleda.
Nego posto su vece ribe i hrane se mesom jel ti teze odrzavanje akvarijuma ili je isto kao sa ostalim vrstama ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta reci....
Kapa dole,svaka cast!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otkricu vam jednu tajnu koju ste ne znam zasto svi zaboravili...pirane su jatne ribe Wink
Ajmo sada da se procita tekst o piranama Smile
Salim se naravno. Pirane su jatne ribe, ali verovatno zbog svoje velicine odaju drugaciju sliku. Inace, sta god da se radi timski rad je kod njih bas izrazen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Djole
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 58
Lokacija: Prijedor

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 1:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican ti je aq, nije moj ukus riba ali ipak mi se svidja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz drugari i kolege akvaristi. Evo, procitao sam i o japanki, i p.p., sve sam procitao! Nije potrebna pomoc nikome tako da se mogu pozabaviti sobom, a i nekim clanovima indirektno Wink
Naime, akvaristika je sve. i lepo i ruzno. Najlakse je bataliti to sve i reci: "Ma nemam ja zivaca, novaca niti vremena i ostalog za ribe i akvaristiku. Evo akvaristika je bila moj aq, akvaristika je i ovo:

Image
...da, prednja stranica aq se podelila na 1/3 od dna do vrha, zaobisavsi ojacanje! I to je akvaristika. Pitace neko ima li spasa kada mu cikne aq - da ima, itekako, ako je volje i ljubavi za akvaristikom.
Pitao je neko skoro kako ce mu ribice, znaci *ribice* preziveti van aq...

Image

Evo tako ce preziveti!! Kao sto ce moje pirane preziveti u buretu jedno 7 dana - a znate kolike su to ribe, tako ce preziveti i gupike, i ksifoi, i platike i sve druge.
Zao mi je Nikouro, ali sacekace malo ta junetina. Takodje No1...radna snaga se opustila posle 4. sprata i po prolasku hodnika sobe ka mestu gde ce da stoji, aq je udaren i sada ceka neku novu radnu snagu...i neki srecniji dan. Odoh ja da pripremam ovo sve, nema spavanja Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh najgora varijanta kod preseljenja isto sam prosao al sa dva manja akvarijuma tako da sam preziveo a diskusi su dotle bili u buretu kao sad kod tebe. Drzim ti palceve i saljem dodatne energije da mozes sve to da savladas.
Nadam se da ti je staklar na dohvat ruke i da ce se sve lepo srediti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jbg nemas srece ali to se desava ponekad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pisem brisem vec tri puta ovaj post .... Zato cu kratko i jasno .... Iako nije moj akvarijum, veruj mi kao da je pukao meni a ne tebi .... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mah, mah...cao drugari, sredice moj tata to, ne brinite Smile

Image

...a ja kazem: "A kako bi nastale ove divne fotografije... Laughing
Vreme je da se spava, a tata ce da radi.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Ljichijana
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2009
Poruke: 17
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 2:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Umalo da se rasplačem kad sam videla pukotinu i još uvek ne verujem... Odahnusmo svi kad je aq stigao na IV sprat, kad tamo... Falio je još samo 1,5 m da ova priča ima drugačiji kraj... Daće Bog da se za dan- dva sve sredi. Majstor će 'okrpiti' aq, pirane će izgurati u buretu, biće sve u redu, al' to nije trebalo da se desi...
Mah Smile, mah Smile, mah Smile! (To ja mašem Strahinji! Presladak je! Smile )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 2:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

01,55... Borim se...razlepio sam i levu i desnu stranu! I dno do pukotine; ostala su ojacanja. Nemam vise alata, sve sam potrosio i istupio koje o silikon, koje o prste Laughing
Sutra nastavljamo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da od danas kreće priča sasvim drugim (pravim) tokom. Verujem da vam svi ovde držimo fige da ne dođe do novog kiksa. Šta da vam kažem, osim da će na kraju sve doći na svoje mesto i da ćete se svega ovoga sećati kao jedne priče za unuke Wink P.S: Stahinja vam je presladak! Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Ljiljo, hvala Big Mama, hvala svima. Evo uskoro ce nove slike Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Djole
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 58
Lokacija: Prijedor

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas mi je zao sto se desila nezgoda ali raduje me da to rijesavas u minimalnom roku. Kazu da zica od gitare (tanka) odlicno sluzi za razdvajanje stranica. Sretno sa radovima i ocekujemo nove slike!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License