Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum sale75bgd :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Djole, brzina je moja vrlina! Rad, red i disciplina Laughing

Image
Skinuto vec, sada ciscenje, i na kraju lepljenje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 11:39 am Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Gotovo je...
Hvala Coi na velikoj pomoci i jednom cika Radmanovcu koga cete mozda imati prilike da upoznate Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

wow ovo si bas brzo sredio, svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Avg 25, 2010 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prava ekipa ljudi ... svaka cast .Sve pohvale za Cou i za Radmanovca ... ljudi su profesijonalci cestitka pobednik talasi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Čet Avg 26, 2010 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast sale bas brzo odradjeno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Avg 26, 2010 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zapeli smo, tri losa ubise Milosa! Inace jato vise ne broji 9 komada vec 8. Stres, skucen prostor, jos jedna okolnost - moj zakljucak a najbitnija karika u prici kostale su zivota najmanju i najslabiju. Idemo dalje, c'est la vie
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Avg 26, 2010 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast nema sta....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Avg 26, 2010 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da ce sad uslediti mali predah pa ponovo u sestu brzinu kako bi se popunio akvarijum i izbegle ... puu puuuu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ljichijana
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2009
Poruke: 17
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 26, 2010 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izguraste i to! Smile Bravo! Samo napred! Smile Eto nas uskoro, Bože zdravlja, da vidimo novu postavku. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pon Avg 30, 2010 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavrseno! Ribe u svom aq, i dobra vest za sve koji vole pirane - mreste se Laughing
Valjda je to hvala za brzinski odradjen posao a mozda je i in memoriam onoj koje vise nema Sad

Image

Nema vise one dzungle, biljke su usahnule, nema jedne ribe, ali u globalu proslo je i vise nego dobro. Licno sam prezadovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Avg 30, 2010 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neka mi ne zamere ostali clanovi na ovom off topicu ( nemam ih puno Smile )..
cestitka skakutanje pobednik ojha cestitka skakutanje pobednik ojha cestitka skakutanje pobednik ojha cestitka skakutanje pobednik ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vemicinjo
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2010
Poruke: 60
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Avg 31, 2010 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vrh je akvarijum i pirane mi se svidjaju, mnogo su lepe, i sve pohvale za tebe i tvoj akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Avg 31, 2010 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I od mene pohvale. Jeli, jel ti se desilo da ti pocepaju mrezicu kad ih vatas? sigurno mrezica kupujes na pakovanje Smile
Ja tu nebi smeo ruku da gurnem makar mi je ti otkinuo... a kako biljke sredjujes? jesu li te kasapile nekad?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Avg 31, 2010 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrezicu nikada nisam koristio jer je uzaludno, prodju kroz nju. Za hvatanje koristim cediljku za spagete, onu najvecu, kupljenu pored "mastersa" u centru 2 u onoj radnji sa plastikom Wink
Biljke sredjujem najnormalnije, i molim te nemoj da koristis taj izraz "kasapljenje" za moje bebe Laughing
Pre bih prespavao sa njima u aq nego presedeo 90 min na derbiju c.z. - partizan

Reci mu Dzoni, reci mu!!
E neka si mu rekao... Laughing


edit by: sale 75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Avg 31, 2010 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Primecujem da nisi citao temu sa prvog posta ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License