Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum Studio ReefrooM Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
igoRR
Akvarista

Registrovan: 25 Nov 2011

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovanje svima,
Zeleo bih da predstavim Akvarijum Studio ReefrooM

Ja sam Igor Mirovic, Morski akvarista.
Verovatno ste citali teme o mojim pocecima i moje napore kako da omogucim da Morska Akvaristika bude dostupna svakom coveku.

Zeleo bih da kazem da je Akvarijum Studio ReefrooM prvobitno osnovan kao Studio za stvaranje Mora u kuci i celo poslovanje je bazirano ka komercijalnoj klijenteli kojoj Morski Akvarijum nije hobi nego jedan jako upecatljiv detalj u opremanju radnog ili zivotnog prostora. Mi nismo prodavnica koja prodaje akvarijume, mi smo jedan "mali" Akvarijum Studio koji stvara Umetnicka dela, podstaknuta Naukom i spakovana u visoku Tehnologiju Smile

Kada sam poceo da pisem na akvarijum.org-u moj cilj je bio, popularizacija Morske Akvaristike, edukacija hobista i generalno modernizacja akvaristike na nasim prostorima.
Posle nekog vremena i dobijanja puno privatnih poruka na temu: gde moze da se nabavi oprema, gde se kupuju ribe, so itd. odlucio sam da na neki nacin omogucim i hobistima da ostvare svoj san da imaju svoje More u kuci.

U sledecim temama cu pisati o nasim radovima i naprednim akvarijumskim tehnologijama i mislim da ce vam biti jako zanimljivo da procitate nesto novo ali sam siguran da cete biti odusevljeni onim sto budete videli Smile

Isto tako ce biti postavljena i jedna tema sa ponudom Akvarijum Studio-a ReefrooM u kojoj cete moci da pogledate cene svih potrebnih stvari za jedan mali ili VELIKI Morski Akvarijum Smile

Sve sto vas interesuje ili vam nesto nije jasno slobodno pitajte i rado cu Vam odgovoriti, zato smo i ovde Wink

Pratite!

Contact
Tel: 063-215-515
mail:
reefroom@gmail.com
web: Akvarijum Studio ReefrooM http://akvarijum-morski-reefroom.com/

Poslednji put izmenio igoRR dana Sre Okt 30, 2013 4:46 pm, izmenio ukupno 5 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 12:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chikavili
Koristan akvarista

Registrovan: 10 Sep 2012

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo cestitka

Iskreno, jedva cekam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista

Registrovan: 06 Avg 2011

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puna podrska, jedva cekam! Ima nas jos puno koji pored biljnog, zele i jedan morski akvarijum u svom domu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
VeljkoXD
Akvarista

Registrovan: 29 Jun 2011

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vlado ova ti je za medalju Smile
I sa moje strane puna podrska i zaista jedva cekam Wink
Soulsack
Akvarista

Registrovan: 05 Maj 2012

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2013 9:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra Bilo je vec vreme za ovo. Smile
joniko
Akvarista

Opomene: 1
Registrovan: 16 Dec 2012

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2013 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, morski akvarijumi su super... voleo bih da posedujem 1.. tipa metar * metar visine nekih sta znam.. 70tak cm.. sa koralnim grebenom na sredini..

video sam u uscu cini mi se.. jednom..i odusevio se.. mada.. treba dosta love za to sto sam ja hteo, procenili su otprilike 5000 e ... da mi je potrebno
chikavili
Koristan akvarista

Registrovan: 10 Sep 2012

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2013 4:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko se secam, to u Uscu i jeste bio Reefroom-ov akvarijum
krlle83
Akvarista

Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2013 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Igore otvori temu sa cenama za suvi,zivi i svezi kamen,so,salinometre itd kao i spisak organizma i riba Smile
Oko novaka planiram malo more....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
igoRR
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2013 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na podrsci, to mi jako puno znaci..

Da, Morski Akvarijum koji je bio predstavljen u trznom centru Usce je bio promocija firme ReefrooM

Tema sa cenama ce biti uskoro Wink

Evo neka slicica cisto da se oseti kakva je atmosfera u Akvarijum Studio-u ReefrooM

Jos uvek su radovi u toku, novi morski akvarijum od preko 3metra ceka punjenje uskoro a u njemu ce biti neka jako neobicna bica Smile

Image

Image

Image

Poslednji put izmenio igoRR dana Uto Okt 29, 2013 11:34 am, izmenio ukupno 2 puta
Miroslav95
Akvarista

Registrovan: 09 Mar 2010

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2013 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast,prelepo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
VeljkoXD
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Okt 28, 2013 3:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh da mi je ovo videti uzivo pa da punkem od muke (u pozitivnom slislu) Smile
igoRR
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Okt 28, 2013 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala!

Svako ko zeli da poseti Akvarijum Studio ReefrooM je dobrodosao!

Veljko kad te put bude naveo ka Bg-u slobodno se najavi Wink
VeljkoXD
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Okt 28, 2013 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok,cim budem u blizini sa velikim zadovoljstvom cu svratiti da vidim,a i imam dosta pitanja na koje treba dati odgovor sto se tice morske akvaristike Wink
_Petar_
Akvarista

Registrovan: 31 Dec 2012

PorukaPoslao: Pon Okt 28, 2013 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

VeljkoXD ::
Ok,cim budem u blizini sa velikim zadovoljstvom cu svratiti da vidim,a i imam dosta pitanja na koje treba dati odgovor sto se tice morske akvaristike Wink

Veljko, slobodno pitaj sve putem ovog foruma, kako bi svi akvaristi imali koristi od ovih odgovora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista

Registrovan: 17 Avg 2009

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2013 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neka je sretan rad !
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gde kupiti akvarijum? Daki99 Početak u akvaristici 4 Sub Avg 04, 2018 6:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 2000L FOWLR morski akvarijum nickname Morski Akvarijumi 23 Pet Avg 03, 2018 11:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam akvarijum Nenad1 Početak u akvaristici 20 Uto Jul 24, 2018 2:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za akvarijum. Podgorica pljevljak Tražnja 0 Čet Jul 12, 2018 4:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem akvarijum i filter, poklanja... DevilFish Ponuda 0 Sub Jun 30, 2018 2:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker