Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum u autu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2010 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je i meni palo na pamet jednom prilikom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2010 12:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2010 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi ja ne vidim nista!

samo ovo
Kod:
<object width="480" height="392" data="http://flash.revver.com/player/1.0/player.swf?mediaId=505769" type="application/x-shockwave-flash" id="revver505769128546250976413639"><param name="Movie" value="http://flash.revver.com/player/1.0/player.swf?mediaId=505769"></param><param name="FlashVars" value="allowFullScreen=true"></param><param name="AllowFullScreen" value="true"></param><param name="AllowScriptAccess" value="always"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://flash.revver.com/player/1.0/player.swf?mediaId=505769" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="always" flashvars="allowFullScreen=true" allowfullscreen="true" height="392" width="480"></embed></object>
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2010 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to ti je problem sa operom samo ukljuci sa nekim drugim pretrazivacem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cheron
Akvarista



Registrovan: 25 Mar 2010
Poruke: 41

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2010 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam mozilu pa ne vidim nista. Vidim isto sto i postard.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2010 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Udjeye u vas profil onda imate opciju
Uvek uključi HTML: Da Ne
stiklirate da
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cheron
Akvarista



Registrovan: 25 Mar 2010
Poruke: 41

PorukaPoslao: Pon Sep 27, 2010 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

haha, reci kako ih hrani, otvori siber i sipa hranu Very Happy
Meni je cudno kako je recimo zastitio sedista i kompletan enterijer, da iz tog materijala iz sedista, sundjera, gume pa cak i celika ne izlazi nesto, ili je sve to povadjeno pa napravljeno od plastike ili sta vec...
@ Nikouro, zasto da da deci koju ne poznaje ako moze da napravi glupost za mucenje riba i da se time "hvali" u dvoristu ili gde vec?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License