----------------------------------- tmaxx86 Uto Avg 16, 2011 2:35 am Akvarijum - zamena ribica ----------------------------------- Evo ovako zeleo bih da promenim izbor ribica koji sam napravio na samom pocetku. Trenutno u akvarijumu od 35 litara imam: 1 - Skalar 1 - Crvena zebrica 1 - Zeleni barbus 1 - Ksifo 1 - Kolisa 2 - Plati 2 - Barbus tetrazona 2 - Black Molly 2 - Serpae Tetra 2 - Tetra crna udovica 4 - Korija ( dva Corydoras paleatus i dva albino) 1 - Ancistrus To je znaci 15 ribica + 4 korija i ancistrus Planiram da izbacim Skalara, Ksifo, Plati, Black Molly. Tada bi u akvarijum imao 9 ribica ne racunajuci Korije i Ancistrusa Sta dalje? Ostaju mi 1 - Zebrica 1 - Zeleni barbus 1 - Kolisa 2 - Barbus tetrazona 2 - Serpae Tetra 2 - Tetra crna udovica Da li ima neko predlog sta da dodam, hteo bi da formiram mala jata barbusa i Serpae tetre ali ne znam jos koliko ribica mogu da ubacim, a da ne bude guzva. Mozda da sklonim i zebricu i jednu Crnu udovicu. Ne znam. Molim vas dajte neki predlog