Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijumske kornjace Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Njima su ribe prirodna hrana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 8:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 2:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jesu, ali ne verujem da kornjače hvataju živu ribu, tj. ne verujem da plivaju bolje od ribica. Pretpostavljam da jedu ribu koja je skoro uginula ili je troma od neke bolesti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DiamondDragon ::
Pa jesu, ali ne verujem da kornjače hvataju živu ribu, tj. ne verujem da plivaju bolje od ribica. Pretpostavljam da jedu ribu koja je skoro uginula ili je troma od neke bolesti.

veruj mi kornjace izgledaju ovako na zemlji sporo ali u vodi su znatno brze, i one mogu da stoje na jednom mestu ne pomicno dugo vremena i kada riba pridje dovoljo blizu kornjaca se kao na neki nacin katapultira mislim brzo razjapi celjusti i zgrabi ribu ....ima tu jos nacina li sam objasnio najednostavniji.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[youtube:44cd263285]http://www.youtube.com/v/cFLKm3nLSHw&feature=related[/youtube:44cd263285]


post izmenio:: nikouro

Kako postaviti video sa Yuo Tube

PROFIL, ides na izmeni pa upises lokaciju tj. odakle si kako bi ostali clanovi imali uvida u to prilikom razmene, prodaje, kupovine itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Feb 18, 2011 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kolege da li neko od vas ima kornjacice na prodaju? Kupio bih dve!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Feb 19, 2011 3:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefan062 ::

veruj mi kornjace izgledaju ovako na zemlji sporo ali u vodi su znatno brze, i one mogu da stoje na jednom mestu ne pomicno dugo vremena i kada riba pridje dovoljo blizu kornjaca se kao na neki nacin katapultira mislim brzo razjapi celjusti i zgrabi ribu ....ima tu jos nacina li sam objasnio najednostavniji.. Smile


Vidi Ti njih, lukava stvorenja.
Pa onda su te kornjače pravi predatori. Wink

Postoje li neke male vodene kornjače, koje ne jedu ribu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Panta
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Feb 2011
Poruke: 45
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Feb 19, 2011 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lazo i ti bi da napravish clip a
? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Feb 19, 2011 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Panta ::
lazo i ti bi da napravish clip a
? Very Happy

hehehehhhheh Very Happy Ma neeeeee Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Panta
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Feb 2011
Poruke: 45
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Mar 23, 2011 1:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i da da vam ponowim barske kornjache su zasticena vrsta i za njih sledi oooooooogromna kazna Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 2:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste jeste zato sam ja moje podelio i pustio ostale dve male
mislim da je kazna 10 000 rsd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam jedno pitanje.dali neko od vas zeli da proda kornjacu ako mu se naprimer kotila pa ima malih ili slicno imam jednu crvenovratu koja je iza kuce u jednom bazenu malom koi bi trebao da prosirim ovih dana samo da se upisem u neku skolu pa da mi nije usamljena ova moja kornjacica uzeo bih joj nekog druga.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam kornjacu koja je stara oko9-10godina a imam i male kornjace...
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rako, je li crvenouha tj. da li ima crvenu mrlju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zovu se crveno uhe posto imaju crvene liske kod usiju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sre Sep 17, 2014 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam 2 crvenouhe kornjace Andrea183 Na poklon 0 Pon Jan 24, 2022 4:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MasterLine set djubriva za akvarijums... Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 12, 2018 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati MasterLine đubriva za akvarijumske bi... Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 11, 2018 9:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kornjace.... apingu Ostali Stanovnici 5 Čet Nov 17, 2016 8:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Recna hrana za akvarijumske ribice Shika Ishrana 4 Ned Mar 27, 2016 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License