Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Mar 22, 2017 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Danas sam polazniku sekcije poklonio akvarijum, koji mi je za sekciju poklonio član foruma senkasenkasenka. Hvala mu na tome.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 22, 2017 11:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Sep 11, 2017 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

''Ponovo radi bioskop!'' Danas smo se ponovo okupili. Ovo je bilo uvodno okupljanje, ali vidim da postoji velika zainteresovanost.
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Sep 12, 2017 8:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Srecno u novoj sezoni komšo..svaka čast na želji I volji..malo je takvih,ako treba neka pomoć, stojim na raspolaganju ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Sep 12, 2017 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala komšo. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Sep 18, 2017 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo sa prvacima krenuli sa početnim koracima u formiranju akvarijuma. Stariji sekcijaši su dobili zadatak da mi pripreme, i predlože kako da formiramo afričko-ciklidni akvarijum. Oni su tražili po netu informacije, dok sam ja sa prvacima razgovarao o prvim koracima. Takođe, spremamo se da u nedelju posetimo Festival akvaristike i teraristike u Beogradu.
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
draka
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2011
Poruke: 21
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 19, 2017 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Danas smo sa prvacima krenuli sa početnim koracima u formiranju akvarijuma. Stariji sekcijaši su dobili zadatak da mi pripreme, i predlože kako da formiramo afričko-ciklidni akvarijum. Oni su tražili po netu informacije, dok sam ja sa prvacima razgovarao o prvim koracima. Takođe, spremamo se da u nedelju posetimo Festival akvaristike i teraristike u Beogradu.


Stvarno pohvalno svaka cast.

A gde ce biti taj Festival akvaristike i teraristike u Beogradu i kad pocinje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Sep 19, 2017 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U JAVAK-u (Javni akvarijum i tropikarijum). Imaju svoj sajt. Održava se 23. i 24. septembra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
draka
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2011
Poruke: 21
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 22, 2017 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
U JAVAK-u (Javni akvarijum i tropikarijum). Imaju svoj sajt. Održava se 23. i 24. septembra.


E hvala puno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 23, 2017 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Školski akvarijum. Nije baš fotografija dobra, jer sam fotografisao telefonom.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 24, 2017 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas su članovi sekcije posetili Sajam akvaristike i teraristike u Beogradu. Prijatelji iz Beograda poklonili su nam akvarijum od stotinak litara sa kompletnom opremom, i mnogo biljaka. Učenici su prezadovoljni. Prenosim delić atmosfere.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 30, 2017 10:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juče nam je u gostima bio Revemton. Sekcijašima je prvo interesantno govorio o akvaristici, a potom podelio interesantne poklone (literaturu, ribice, biljke, hranu za ribice i akvarističku opremu). Fotografijama vam prenosim delić atmosfere.
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Atmosfera ispred školskih akvarijuma u toku odmora. Gužva u šesnaestercu. Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 10, 2017 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je učenički akvarijum koji je juče formiran. Malo izgled narušava kamen koji pritiska panj na dno.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Okt 19, 2017 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo učenici, polaznici akvarističke sekcije, uručili poklon člana ovog foruma bolan970 u vidu akvarističke rasvete.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Okt 21, 2017 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan sugrađanin je akvarističkoj sekciji poklonio akvarijum od 85 litara, sa kompletnom opremom. U utorak sledi uručivanje poklona polazniku sekcije. Naravno, moj Vitomir je morao sve to da isproverava. Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License