Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2021 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno stanje školskog akvarijuma. Juwel Lido 120.Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2021 2:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Evoalica




Registrovan: 28 Feb 2022
Poruke: 1
Lokacija: Sarajevo BiH

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2022 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poštovani profesore svaka Vam čast na inicijativi i ostvarenim rezultatima sekcije. Molim Vas ako imate neke prezentacije koje ste dijelili sa učenicima da postavite link, početnik sam u akvaristici igrom slučaja, komšija je kupio novi i meni poklonio stari, zapušten ispunjen sa nekoliko vrsta ribica. Bilo mi je žao da ih pustim da uginu pa sam obezbjedio osnove za preživljavanje pa bi mi sav tav materijal edukacioni složen na jendom mjestu bio od velike važnosti. Hvala Vam unaprijed, s poštovanjem!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2022 8:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Borise, pozdrav za tebe i tvoje sekcijase, samo napred . .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2022 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evoalica ::
.... pa bi mi sav tav materijal edukacioni složen na jendom mjestu bio od velike važnosti. Hvala Vam unaprijed, s poštovanjem!


Cisto da napomenem... Bolje slozen materijal za ucenje od ovoga sto ima u lepljivim temama i regularnim temama ovoga i mnogih drugih domacih i stranih foruma, tesko da moze da se nadje... Samo prolazenje kroz forum i iscitavanje tema pa onda trazenje korisnih saveta po pojedinim temama je za mene svojevremeno bio proces koji me je znacajno unapredio kao hobistu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License