Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristika u doba korone Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2020 8:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je super, pedantno, uredno. Odlicna Al stalazica..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2020 8:46 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2020 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala;) Sigurno je u postojecim okolnostima moglo i bolje ali sta da se radi, nestrpljenje je prevladalo. Sada ima vise stvari za cackanje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2020 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čekam da okačiš slike nove živine, baš me zanima šta si na kraju odlučio za onaj veliki skejp. Što se biljaka tiče vidim da baš voliš da trimuješ Very Happy
Inače inspirisao si me sa ovim tvojim skejpovanjem u doba korone pa i ja danas promenio postavku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2020 9:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kaci onda, nemoj da si lenj Smile. Namera mi je i bila da svojim primerom navedem jos ljudi da se vrate na forum. Na zalost vise sam uspeha imao da se sa nekolicinom posvadjam pa se zapitam govori li to vise o meni ili o trenutnoj situaciji u Akvaristici.

Sto se riba tice, nema vise iznenadjenja, sve sto sam pokazao na slikama ide u veliki akvarijum za nekih nedelju do dve dana. Sacekacu da se dobro zaciklira da ne bi bilo uginuca. Na zalost imao sam 3 uginula pigmeusa, tome se bas nisam nadao, ne znam da li je do bolesti ili su ih samo CPO dohvatili na spavanju....CPO cu danas da izdvojim u jedan od akvarijuma. Mislim da su bez dekoracije vec previse nervozni i opasni za stanovnike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 11, 2020 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia, da nema tebe, ova slatkovodna akvaristika bi zamrla... Tako da samo rokaj. Smile

Mogao bi neki mali upradte da napraviš, čisto da vidimo kako se razvija situacjia!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dragang
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2020
Poruke: 46
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Maj 11, 2020 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

^ Navijam za skori update, veliki akvarijum naravno dominira ali cela polica sa akvarijumima je odlična Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2020 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema mnogo sta da se napise za update:) Ubacene ribe, alge krenule i sad pocinje akvaristika Smile Pozurio sam sa prebacivanjem riba jer sam imao pomor medju Paskai Red Neon. Pomislio sam da je do parametara vode jer sam izbacio sve biljke iz starog akvarijuma ali samo su one nastradale. Od 17 ostalo mi je oko 10 komada. Medju tih 10 bilo je jos jedno 4 za otpis ali da ne ureknem izgleda da se oporavljaju.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2020 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Palo je i brzinsko slaganje Juwela 180l Smile Za sada je samo napunjen i vrtece neko vreme vodu dok se ne izbistri a u medjuvremenu treba da montiram razdelnih sa iglicastim ventilima na izlaz boce i da jos malo doradim skejp, fali mi sitnog kamenja pa cu morati da se latim cekica da razbijem ovo sto imam na sitnije komade. Inace akvarijum je samo privremeno tu pa ne verujem da cu mu previse paznje posvetiti ali svakako cu se truditi da zaokruzim celinu i da ga lepo ubiljim.



Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2020 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baš moćno izgleda skejp....spremio si se ti i za drugi talas korone neće ti biti dosadno.... Very Happy Koje si biljke mislio da koristiš..neki planinski proplanak praviš ili .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Maj 21, 2020 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu mi korona , ebola i sida zajedno nista:) Od biljaka ce ici sve sto budem mogao da uklopim iz gornje postavke. Eventualno mozda napred dodje kuba ili nesto sitno da napravim tepih. Sobzirom da putic nisam dobro odradio sa hardom moracu da probam da dodam malo krivine pomocu biljaka ako uspem. Na zalost na slikama nisam uhvatio dobar ugao...slikao sam jednog ugla a slagao iz drugog pa sad to nije ispalo kako treba....generalno trebalo je da ga preslozim jos jednom ali nisam imao volje jer svakako ne planiram dugo da zadrzim taj akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Jun 28, 2020 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haos posle odmora. Slike su nakon dva dana sredjivanja sto ce reci kada sam dosao izgledalo je mnogo gore.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Jul 11, 2020 10:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baia ::
Image


Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dragang
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2020
Poruke: 46
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sub Jul 11, 2020 1:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljiv skejp, jako dobro izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Uto Avg 04, 2020 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo sam orezivao i menjao par pozicija. Sve vreme imam utisak kao da u opste ne napreduje dok ne uporedim sa prethodnim slikama.


Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Avg 04, 2020 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Alternanthera mnogo dobro izgleda 🙂🙂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tanjgarika akvaristika nikouro Akvarijumi 3 Pon Nov 30, 2020 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika NOVI SAD Dare021 Upoznavanje 0 Ned Okt 18, 2020 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u dijaspori Baia Upoznavanje 0 Sub Feb 02, 2019 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika nekad i sad oldwolf Početak u akvaristici 23 Sre Sep 12, 2018 7:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License