----------------------------------- Pecinac Pon Feb 05, 2018 2:39 pm Akvaristika u Solunu ----------------------------------- Ćao društvo, Imam prilike da odem za praznik do Grčke. Ako odem, bolje na vreme da se pripremim: Da li neko zna za neku dobru radnju u Solunu ili bilo šta vezano za akvaristiku??? Jel neko imao prilike tamo nešto da pazari? Kakav je kvalitet ribica? Bilo kakva saznanja vezana za akvaristiku u Solunu, pišite!? Hvala. P.S. Ako nađem ljubičaste ili kakve još amazonce ili ramshorn puževe uzimam pa javljam. :P ----------------------------------- Ksendzi Pon Feb 05, 2018 2:55 pm ----------------------------------- U Solunu ima dosta pet shopova u samom centru, ne znam kako su opremljeni, ali sigurna sam dobro. Ocekuj da cene budu isto tako dobro opremljene, s obzirom da su u EU. ----------------------------------- simici789 Uto Feb 06, 2018 12:19 pm ----------------------------------- Super, uzivaj praznicima ! I javi kad ih doneses :). ----------------------------------- Mladen82 Uto Feb 06, 2018 2:26 pm ----------------------------------- Srećan put. Javi kako si ih preneo. A mogao bi da mi kupiš par otocinklusa. Čisto da mi ne dolaziš praznih ruku. :) ----------------------------------- Pecinac Uto Feb 06, 2018 3:15 pm ----------------------------------- Par - kao jedan par, ili par - za sve pare pa koliko bude!? :lol: ----------------------------------- nzivkovic Uto Feb 06, 2018 7:26 pm ----------------------------------- Ima dobrih pet shop-ova u Solunu ali su slabi sa živim svetom a sa hranom i tehnikom skupi. ----------------------------------- Vukolic.Igor Uto Feb 06, 2018 9:33 pm ----------------------------------- nzivkovic,pa za sta su onda dobri? Nemaju ribe a hrana i oprema skupi,lol. :) ----------------------------------- nzivkovic Uto Feb 06, 2018 11:49 pm ----------------------------------- nzivkovic,pa za sta su onda dobri? Nemaju ribe a hrana i oprema skupi,lol. :) Izbor opreme je mnogo bolji nego kod nas, hrane takođe. Ko voli kvalitet i ne žali pare može da pazari ono šta hoće. ----------------------------------- Pecinac Pon Feb 19, 2018 3:39 pm ----------------------------------- Iskreno, više me interesovao živi svet. A i baš sam želeo da konačno Mladen dođe do svojih Otocinclusa. Ali... RAZOČARENJE! Ribice su im mnogo loše a skupe. Gupike koje sam video pola sa krivim kičmama! Borac plavi, kao moj, ništa spektakularno 10€. Platike 3€. Otocinclusa nije ni bilo. Stanje akvarijuma i uslovi u kojima im se ribice nalaze, razočarao sam se. Naši preprodavci i odgajivačnice su 100x čistije i lepše, a ne može da se poredi sa akvarijumima po našim radnjama. Verujte što se tiče živog sveta, bolji je izbor kod nas. Pored takvog utiska, opremu nisam ni gledao! :uaua: :( ----------------------------------- Lenji Lisac Uto Feb 20, 2018 6:43 am ----------------------------------- Pored takvog utiska, opremu nisam ni gledao! :haha: Kakve veze ima oprema sa njihovom ravndusnoscu kod odrzavanja akvarijuma i kvalitetom ribe? ..ali ukoliko su im akvarijumi prljavi mora da je i oprema kojom se akvarijumi odrzavaju losa! :haha: Salim se naravno, razumem te u poptpunosti sto si odustao od bilo kakve kupovine, iskreno i vecina nas bi isto postupila. ----------------------------------- Pecinac Uto Feb 20, 2018 11:18 am ----------------------------------- Smej se, smej... još bi se više smejao da si video moj osmeh dok sam ulazio u radnju, i facu kad sam izašao iz iste!!! A onda druga radnja, pa treća... već je razočarenje bilo prešlo u bes! :bang: