----------------------------------- Baia Sub Apr 02, 2022 1:09 am ----------------------------------- Videh letimicno temu i bas mi se motala po mislima. Ne znam da li se od ranije bavis akvaristikom. Ako se bavis onda je suvisno da ti pisem da osim mesta za filter treba da predvidis i bar produzni sa 6 uticnica zatim dovoljno mesta za neku rasvetu koja po vidini zauzima oko 10cm a povrsinski jedno 120x30cm i naravno mesto za co2 bocu za koju nisam siguran da li sme da se drzi u horizontali ili mora vertikalno.... Ako mi na ova pitanja odgovoria sa nesto tipa... Ma ja samo hocu par ribica i par biljcica, ne zanima mene ta haj tek akvaristika i tome slicno.... Onda ti najiskrenije predlazem da se ne cimas uopste sa tim akvarijumom i da je bolje da tu onda pljepis jedan sank ili neku drugu dekoraciji jer ces, veruj mi, taj polusklepan akvarijum da rasturis za manje od 3 meseca zbog nefunkcionalnosti i neispunjavanja ocekivanja. Dakle ako si stari akvarista znas sta sve kvalitetan akvarijum treba da ima. A ako nisi onda je najbolje da se posavetujes sa nekim ko se ozbiljno bavi izradom ovakvih sistema. U svakom slucaju pratim kako napreduje projekat! Srecno