----------------------------------- StefanPN Sre Jun 12, 2019 5:23 pm ----------------------------------- Pre svega hvala na brzim i konkretnim odgovorima... Mozda nisam detaljno opisao svoj akvarijum, ali evo jos nekih podataka.Vodena pumpa je Atman AT-302 (500l/h), vazduh gura Atman At2500 , konstantna temperatura je 27C i trenutno u akvarijumu imam 10ak kraljevskih neonki i 2 platike, do skoro sam imao i 3 ancitrusa ali su uginuli ( verovatno im nesto nije odgovaralo pa su samo oni uginuli).Planiram jos ribica da ubacim, najverovatnije jos 10ak neonki, par platika i ancitruse obavezno. Ribice hranim jednom dnevno, ujutru kad krenem na posao :) Ne nesto previse, ne znam kako bih vam to objasnio.Hranim ih onim listicima i onim crvenim mrvicama. Kada sam uklanjao algu, skidao sam je karticom po staklu i primetio sam da je sluzava. Poslusacu vas savet i ubacicu Sera siporeks umesto bio kugle...pa cemo videti. Ako jos u necemu gresim u ovome sto sam napisao,ako nesto trebam da dodam ili oduzmem, molim vas ispravite me :) Unapred zahvalan :)