----------------------------------- Doksas Sre Jun 19, 2019 6:31 pm ----------------------------------- Ja pricam iz svog iskustva a ne sa Googla... Odavno sam primetio da koriji cesce izlecu na povrsinu ukoliko mi je losija aeracija...pratio sam ih danima...poboljsao aeraciju i odmah se vremenski interval izmedju 2 izletanja na povrsinu drasticno povecao, tj mnogo redje su izletali. Dakle sto se mene i mog iskustva tice to je tako i nista nisam omasio. E sad, tacno i da sam sve od pocetka na ovom forumu omasio to nije razlog za takav tvoj cinizam i blago receno debilsko cerekanje. Kao da se trudis da svaki moj post omalovazis vec mesecima unazad, idi covece i potrazi strucnu pomoc, potrebna ti je ocigledno cim licne frustracije lecis na forumu. Ali ok, to govori o tebi , od sad si kod mene na "IGNORE" ...mada mi stariji sa ovog foruma savetovase to jos odavno (dok si bio sa starim nalogom koji ti je banovan...Sere skaj tako nesto, zaboravih...) , poput njih da uradim...sad cu ih definitivno poslusati.