Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 algicidi? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda ovo pitanje jovica nije za ovde ali da te pitam...reci mi jel previse 30w(6500K) stedna sijalica za AQ 54L...biljke ne zahtevaju hranljivu podlogu... Ali imam problem sa zelenom algom I crnom cupavom...moze neki savet?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 12:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 6:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvori temu i predstavi svoj ak, da vidimo koju filtraciju imas, sta imas od podloge, ko su stanovnici tvog ak, koji protok ima pumpa, koliki foto period koristis... Da bi smo znali uzrok koji dovodi do stvaranja tih algi. Inace 30W nije previse na 54l zapremine. Kao sto rekoh, neznam koliko biljne mase imas, koje biljke, tako da je najbolje da otvoris temu u "Akvarijumi" i lepo nam predstavis svoj akvarijum. Pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima tema vec postavljena...sve pise moze da se pogleda Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IvanGrozni
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2013
Poruke: 85
Lokacija: Mladenovac-Priština

PorukaPoslao: Ned Jan 19, 2014 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu kad već postoji ova.
Kako algicidi deluju na biljke? Da li sprečavaju i njihov rast?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Ned Jan 19, 2014 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene nisu sprecile rast biljaka rasle su sve normalono i dan danas rastu...ali sam izgubio 5 ribice...i od sad nikad vise to u akvarijum Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Jan 19, 2014 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se algicidi koriste u preporucenim dozama,nebi trebalo da bude problema po biljni i zivotinjski svet.
Naravno,postoje neke ribe i kozice,koje su osetljive na neke sastojke...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka DIY Algicidi rainforest Alge 16 Pon Sep 05, 2011 1:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License