----------------------------------- A.R.Chafee.Jr. Ned Apr 14, 2019 10:12 am ----------------------------------- Igrao sam, M24 Chafee mi je bio najdraži laki tenk. Ovo je inače nadimak koji koristim na jednom drugom forumu, a bio je sačuvan i ponuđen kada sam se pravio nalog. Mrzelo me da smišljam. Naš akvarijum nije reprezentativan trenutno za širu javnost. Ja sam jako zadovoljan napredkom, WCM su bile kupljene pre nego što mogu da im se odrede polovi, sada imamo četiri ženke i tri mužaka (jedan je stradao mojom ne pažnjom). KOriji su prosečno narasli za pola santimetra. Biljke napreduju, imao sam kratku pojavu algi, jako kratko. Koriji su to sabili za dva dana. Menjam između 8 i 12 litara nedeljno. Ribice ne gutaju vazduh, WCMovi se koškaju i tako. Menjam hranu svaki dan. Imam tog jednog puža koji se šunja. Ne smeta. Zove se Platon. Zapravo je počeo kao jedan mali terapeutski poklon mojoj supruzi. Otud i izbor WCMa. Nisam ih imao ranije, a znam da su jako žilave. Dok je supruga bila u bolnici, ja sam ciklirao avarijum, stavio bilje, kupio ribice i slično. U planu su bile kozice i puž kao komunalci. No dobio sam korija (pa mu kupio društvo, ne volim da držim same jatne ribe). Onda se moja supruga oduševila korijima. Stalno nešto muljaju i žvaću i iz Argentine su. San joj je da ode u Argentinu. Kada je ranije videla korije ličili su joj na bube. I nisu joj se sviđali, a sada ih obožava. I zarazila se sa akvarijumima. Nije znala ništa o tome, sada već ume da deli savete. Zna šta je cikliranje, kako radi filter,koji je EasyLife za šta, oja je koja hrana. I eto nas.