Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2012 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Tiger barb Smile

Ljudi a sad spektakl!!!! Relativno redak primerak sam odgajio kod sebe. Majka je iz Madjarske uvezena a malac je kod mene uzgajan. Bilo ih je vise ali nisu imali svi lepe repove pa sam ostavio samo dva radi dalje reprodukcije. Ova ribia ostavlja bez daha. Trazio sam na netu i trebala bi da bude neka varijacija "Full Pink guppy".

Molim vas ne stedite komentare Smile Smile Smile

Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2012 8:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2012 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dovoljno je da kazem da nemam gupike ali da bih zbog ovakvih primeraka voleo da oformim samo jedan akvarijum sa njima!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2012 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Anboy

Obe ribe su extra ali cu ipak prednost dati ovoj s poslednje slike jer je boja tela u fulu ofarbana. Ovo spada vec u raritet Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2012 7:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bogami ove gupike su stvarno extra izgleda. Pozelim da ih opet imam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2012 7:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gajim samo gupike, uz par algara i koridorasa. Od od juna sam zaljubljen u gupije, gledao po internetu slike, ali ovaj muzjak mi se bas svidja! Mali off. Jedno pitanje Bojane za tebe: Kod nas u sd su stigle neke gupike iz uvoza. Veoma su lepe, muzjaci su predivni, malo sitniji od mojih ali sa duplo vecim repovima. Sareni, snake skin i jos dosta varijateta. Da li mogu da kupim par komada i ukrstim sa mojim "domacim" gupikama? I da li je preporucljivo kupiti ih u shopu? Jer do sada nisam tamo kupovao? Hvala! Pozdrav za tebe!


Poslednji izmenio jovica dana Sre Okt 17, 2012 7:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2012 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jovice nekada vredi rizikovati samo ne treba preterano brljati (mislim kupavati gde god stignes ribu). Moj savet ti je da pitas koliko je dugo riba u prodavnici i malo bolje pogledaj ribu.

Bojane i Deace HVALA Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2012 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo...
steta sto ovakvih ribica nigde nema u prodaji - definitivno bi svi imali bar po neku Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2012 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kvalitetnu ribu u prodaji guse ljudi koji nose kojekavu tonu gupika za kutijicu hrane a prodavcu je bitno da je dzabe i da pliva. Kad bi i zeleo da razmnozim u vecem broju kvalitetnu gupiku ne bih imao gde da je za realnu cenu prodam, tako da ostajem cisto da se igram i gajim je za sebe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BranislavK
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2012
Poruke: 63
Lokacija: BiH, Tuzla

PorukaPoslao: Sre Okt 17, 2012 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra primjerci Smile

Tako je Anboy Bravo , samo za sebe i svoju dušu Cool jer samo tako može da ostane kvalitet Wink

Kada se krene u komercijalu, htjeli mi ili ne gubi se na kvalitetu s vremenom Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Okt 27, 2012 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jos par slicica, doduse ima i malo losijih al nemogu svaki put da vadim ribice iz akvarijuma da bi ih slikao.

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vedad
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 38
Lokacija: Pljevlja CRNA GORA

PorukaPoslao: Sub Okt 27, 2012 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gupiji su ti prekrasni.interesujeme imas li za prodaju malaca zelio bi da kupim jer ovo jos nisam gledo nidje.prekrasne su.odg moze u pp.zelio bi da kupim ako imas.odg u pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Nov 16, 2012 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Vec duze vreme posmatram moja cetiri lepotana iz bog zna kog mresta su izdvojena. Albino su i vecinom beli, tek malko zute imaju u dnu repa. Sta mislite da li bi mogle da prodju kao "white platinum guppy"???

Image


Ipak je Albino Yellow Tuxedo Guppy, proverio sam ai nema sta da mi baci platinijum gupije. Ja sam mesao Yellow Tuxedo Guppy sa Gold Guppy.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2012 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Palo juce jos jedno fotkanje, steta da ne slikam ponovo tako lepe gupije. Sad sam se malo igrao u fotosopu, nema efekata na fotki samo sam dodao malo crnog okolo. Ako je neko dobar poznavalac istog i ako moze da mi otkrije neku foru za bolju sliku, izrazenije boje ili tako nesto neka kaze Smile Ostatak slika sledi kasnje.

Evo fotkica koje je Bojan malo doradio u fotosopu. Hvala Bojane Wink


Image


Image


Poslednji put izmenio Anboy dana Uto Dec 11, 2012 5:40 pm, izmenio ukupno 3 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Dec 24, 2012 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovu sam ja pokusao da sredim malo i uspeo sam.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy gde ih samo nadjes? Very Happy
Aj neki update slika...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License