Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy - fotkice skalara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Čet Avg 21, 2014 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prugasti muzjak je odlican! Imam slicnog, sin od Klunija...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 21, 2014 9:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 8:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce, moguce da je sin od Klunija. Probacu da napravim i lepse fotke 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Jan 12, 2015 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dokle se stiglo sa uparivanjem Smile
ima li svezih slika? ja cekam da moji malo odrastu pa da slikam.
Nego, sa koliko meseci starosti se vec moze videti kakve ce "boje" sare da budu? moji su sada na 1.5meseci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jan 12, 2015 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da, ajd osvezi malo temu sa nekom novom fotkom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Avg 29, 2019 6:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno ovo imam od skalara, sto bi rekli klasika. Imam izdvojenih 5 parova a ostali se mreste u zajednickom akvarijumu. Jedan od maticnih parova je divljak i mramorni ostali su kao ovi sa slika. Mramorne dizem opusteno dok mi kod trikolora propada ikra, sad sam uzeoo sera super peat pa da pokusam malo da zakiselim vodu, jer iskreno vise ne znam na koju tvrdocu da namestim.

Image

Image

I licinka.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neće da se mreste, čudno ponašanje sk... angelfishinheaven Filteri i pumpe 3 Čet Feb 11, 2021 10:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam skalara trikolora WoodyAllen Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Mar 08, 2020 1:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudan izgled Skalara (bolest ili nest... Spavalica13 Ostali Stanovnici 4 Pet Nov 22, 2019 2:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License