Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancika se ponasa cudno Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U poslednja dva dana primecujem da izgleda napuhnuto (kao da se prejela ili da je puna ikre) ali ne znam sta je u pitanju. Normalno se ponasa i izgleda osim sto dosta vremena provodi u ovakvom polozaju kao na slici. Zavuce se u cose i nakrivi rep. Imao neko slicno iskustvo?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 3:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li sigurna da je ženka, ja nisam bio siguran u ništa do prvog polaganja ikre.
Inače je isto tako bila debela kod mene, samo što imaju panjeve pa se po njima zavlače. Ovo pišem na osnovu toga što bi je video par puta na staklu pre polaganja ikre.
Stvarno nisam siguran, meni deluje kao da će da uskoro položi ikru, sad zašto se izležava na staklu ne znem, meni se izležavaju po rupama i panjevima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 30, 2015 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da je puna ikre nabavi jednog muzjaka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Jun 30, 2015 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima muzjaka, koji je dosta mladji i ima bas dugacke bodlje. Imaju i kao duguljasti otvor za zavlacenje ali nisam je videla da ulazi. Ako je ikra onda super, samo da nije bolesna Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jun 30, 2015 12:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uglavnom nećeš ništa da vidiš, obave to preko noći. Posle nema mužjaka koji negde, obično ne tamo gde si ti zamislila, čuva ikru dok se ne izlegu. Meni je to jednom bio čošak u vrhu akvarijuma, posle neka rupa u panju, nikad pećina koju sam ubacio zbog njih.
Iskreno ne verejum da je bolest, kod njih je češći problem uvučen stomak kad su bolesni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Japanka - cudno ponasanje IvaKiki Bolest 7 Sre Mar 28, 2018 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudno ponasanje ancistrusa nercibald Razmnožavanje 14 Čet Jan 19, 2017 1:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudno ponasanje skalara _small_dreams_ Ribe 8 Sre Avg 17, 2016 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribice cudno plivaju njanja Bolest 5 Pet Jun 17, 2016 7:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancika mnogo napuhnuta DevilFish Bolest 12 Uto Feb 02, 2016 5:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License