----------------------------------- fudokan Sre Nov 10, 2021 10:53 am Ancitrusi jedu red moor panj ----------------------------------- Skoro je aktiviran akvarijum od 300l i ubaceni su panjevi red moor. Primetio sam da ancitrusi ili koridorasi grickaju panjeve i prave na neki nacin sitne opiljke. Da li je moguce spreciti ili smanjiti? http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_62943628_1.jpg ----------------------------------- senkasenkasenka Pet Nov 12, 2021 9:00 am ----------------------------------- Red moor je prilicno tvrd ali mora malo, kad oni prelaze preko njega, da otpada, kod mene i svih ostalih je tako..nema sta da ti smeta, kad usisavas dno to se pokupi,tako da opusteno .. ne moze se smanjiti ili spreciti(jedino ako izvadis ancitruse :-) ), pozdrav ----------------------------------- Peku Ned Nov 14, 2021 5:46 pm ----------------------------------- Meni to više liči na nešto što izlazi sa sadnje strane ancistrusa. Većina ancistrusa jede drvo. Ako nećeš da ti jede drvo ili prelakiraj, premaži drvo nečim ili izbaci ancistrusa.