Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancitrusi naduveni Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel neki od njih ima brcice? Jer onaj koji ima brcice je muzjak, i oni su nekad veci od zenke al i meni je zenka malo manja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 1:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima jedan, to je ovaj sto je veci od nje (7cm) ali mi je cudno da su u toj velicini vec sposobni za mrest. Zajedno su u akvarijumu vec oko 6 meseci, jedini Ancistrusi koji su preziveli (bilo ih je 5)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledaj dalje sta se desava dal kod ostalih riba vidis isto al ja mislim da je to ikra jer ide tamo gde je mlaz vode, njima treba sveza voda dok se mreste. Jedno jutro ce ti biti ikre a muzjak ce cuvati. Ako slucajno primetis i na ostalima ondak javljaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ocekujem ikru na staklu ili gde? I da li da odvajam neke od riba koje mogu da jedu ikru, kao na primer Corydoras-e ili torokatuma???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj ih dirati moguce da prva ikra ce propasti tako da nemoj ih uznemiravati. Treba im neka pecinica ili negde gde mogu da se zavuku i tamo ce postaviti ikru. Ikra je dosta velika i zuta. Muzjak jako brani svoju ikru tako da niko nece ni prici veruj mi, meni se mreste u zajednickom akvarijumu i uvek ostane dosta malih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vec ima pecnica... Nadam se da je mrest u pitanju.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Čet Dec 16, 2010 2:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i moj muzjak se naduo i uvek sedi u jedno mesto i ne jede.ako je to dropsy trebalo bi da se oprostim od njega, a bas mi je zao njega jer sad je zenka puna ikre i trebalo bi da se mreste .recite neki lek kako bi mu ja pomogao i sprecio da ugine .pls pls Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Čet Dec 16, 2010 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ancitrus pogledaj ovu temu http://www.akvarijum.org/forum.....t3225.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Pet Dec 17, 2010 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a jel mogu da ga tretiram sa ovim preparatom u zajednicki akvarijum sa ostali ribica ili da ga oddelim u drugi akvarijum? hvala unapred Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrusi jedu red moor panj fudokan Ribe 2 Sre Nov 10, 2021 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancitrusi NS Saša88 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Dec 30, 2018 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ancitrusi 2cm do 5cm Voja85 Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Nov 08, 2018 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ancitrusi Crna Gora - Podgorica FEK@ Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Dec 18, 2016 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancitrusi djuraa Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Mar 18, 2016 10:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License