Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Šandorsko more Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 10, 2015 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba videti rasvetu na ovom akvarijumu - diy u svom punom sjaju!
Na starnu sto je fenomenalno upakovano, pa izgleda i estetski lepo, mogucnost kontrole i podesavanja, kao i boja svetla koju daje je fantasticna... Pajo, deder nas obraduj nekom slikom rasvete, da vide ljudi kako to moze da se napravi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 10, 2015 5:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 10, 2015 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vreme i iskusto cini svoje. Stvarno odlicno izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Dec 10, 2015 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno svima na pohvalama, posidecu se Embarassed
Da da, rasveta je super odradjena, ja kad sam je uzimao mislio sam cak da je fabricka Razz cika Popaj je upakovao profi, u pitanju je diy led rasveta, 5 belih, 5 plavih, 1 crvena i 1 zelena. dva kontrolera, jedan za bele i drugi za druge boje, odlicna kontrola jacine spektra. sutra ce biti i slika kako to izgleda Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2015 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Savršeno, posvećenost hobiju na nivou. Naravno da se vidi rezultat. Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2015 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

haha, malo vise ljubav nego posvecenost Very Happy ali hvala cika nzivkovic Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Dec 11, 2015 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo slikica diy rasvete Smile diode su slikane u odrazu jer se ne vidi nista kad slikam direktno, ali vidi se poenta...


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Dec 12, 2015 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicna diy rasveta. Vidi se da prija koralima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Dec 12, 2015 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

korali izgledaju super pod rasvetom, rastu, razmnozavaju se, ne propadaju... jedino sto mi je propadalo su sps korali, ali ja msm da to mogu da pripisem niskom kH u vodi, a ne rasveti... mozda probamo ponovo neki fragic sps, ali nemam neku potrebu, ja volim mekane i lps korale kad lelujaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 10:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Necu da hvalim lampu koju sam ja pravio. Kod mene na kocki je isto odradila posao.
Imao sam i dva sps korala, zeleni finger, i acroporu. Bolje su izgledali nego sada u ovom većem.
Taj finger sam digao iz mrtvih sa tom lampom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

onda je definitivno kH problem... danas testiram vodu i na ostale elemente pa cemo videti sta jos treba popraviti Smile iiii, verovatno ce neka lepa akroporica da zauzme "tron" na vrhu kamena odakle sam skinuo onaj veliki sarco Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ca i Mg su ti verovatno u normali. Redovno menjas vodu, a nemaš neke potrošače.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eeevo nije nas dugo bilo pa da apdejtujemo malo Smile trenutno stanje...

Image

u planu mi je da se okusam u nekom SPS koralcicu, pa sam dobio od kolege Andjelije fragic acroporice i za divno cudo sutradan je pustila polipe, tako da definitivno cu naci neki fensi SPS koral pa cu ubaciti tu na vrh kamena gde je trenutno prazno... (iako se ne vidi prazno mesto, ima jedna prazna "platorma" tamo negde iza Very Happy )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaboravih da napisem, voda je testirana, sve je ok...
kh 8.5
Mg 1350
Ca 350
No3 oko 40mg/l (valjda je to jedinica Razz )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je prelijepo , svaaka čast Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po izgledu tvoje kolonije caulastree mi prosto deluje paradoksalno da su ti nitrati 40.
Zreo i stabilan sistem koji pod tim parametrima funkcionise idealno ,i verovatn bio ga neka nagla promena nitrata na nize poremetila-tako da ti predlazem lagano da ih skidas u koliko zelis da drzis acropore i druge sps.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License