----------------------------------- Kibo-Chan Uto Jul 30, 2013 3:42 pm ----------------------------------- Veruj, Anubie su po meni najbolje biljke, naravno imam i imao sam dosta ostalih vrsta, ali po meni King of the Jungle je ubedljivo Anubia :D, pa otud i tolika količina kod mene, imao sam kao što se vidi low-light ali zbog ovog haosa sam morao da ga rasformiram, dodje mi da odlepim od muke, formiram 300l i nakon 2-3 nedelje sam morao da ga rasformiram, samoubistvo... Ipak, ovo što je preživelo ide u nov projekat za koji dan pa ćemo videti, ovo je tim biljkama ujedno i poslednji test, jer nemam nameru više da se zezam sa koje kakvim tertmanima a ujedno i frustracijama... Od sada pravilo kod kupovina Anubia obavezno pregledati, detaljno pregledati rizom, nikakve crne mrlje, tačke, ili neke braon pege..., jbga opekao sam se i naučio lekciju. :? Vidim tj naleti ponekada dobra prilika ( jeftina ili veća količina za male pare Anubia ) ali zastanem i dobrooooo razmislim. :!: Sve u svemu, uskoro ćete imati priliku da vidite sve ove "zdrave" Anubie u jednom velikom projektu, pa šta bude neka bude... :? ja sam mastala o kombinaciji nane sa anubijom petit,moram jos videti ponudu.Ali Low light akvarijumi su meni apsolutno divni :) Valjda cu i ja imati vise srece u buduce i da ce pasti jedno malo carstvo anubija :D