Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Apistogramma agassizzii Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Želim da oformim akvarijum od 80 do 100 L za mrest ovih prelepih ciklida.
Ima li neko iskustva sa njima u tom kontekstu,i mogu li dobiti neke savete?
s obzirom da su ikrasi,da li bi podloga u vidu kamena ili peska bila uopste neophodna?
Planiram da par vracam u akvarijum nakon bacanja ikre,a da u tom akvarijumu oformim idealne uslove za njihov mrest.
Hvala u napred Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 11:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Čet Okt 30, 2014 12:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

litraza odgovara , ostaje da uredis aq. sa sto vise mesta za polaganje ikre.Potrebna odgovarajuca temp. i PH vode .Sa pravilnom ishranom i cestim zamenama vode malci ce brzo napredovati .
Veca temperatura vise malih muzjaka , veci PH vise zenki. Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 30, 2014 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dakle temperatura bi trebala da je oko 27?
Za vodu znam,sto vec mekoca im je potrebna.Moze npr verovatno voda za pegle ili bi mozda Rosa voda posluzila Very Happy
Pod pravilnom ishranom sta podrazumevas?
Ja uzgajam enhitreje,nadam se da to spada u pravilnu ishranu koju spominjes Smile
Sto se tice mesta za ikru,radije bih uradio sam neke pecinice gde bi podloga bila keramicka tacnica,da ne bi dolazilo do ostecenja ikre,a ako bih uopste stavljao podlogu u aq stavljao bih nesto zemlje za neke bilje malo,uglavnom zemlja,lisce neko i redmoor,imitaciju da tako kazem priblizno njihovog prirodnog stanista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Apistogramma kakadu xxxvelja Tražnja 0 Sre Jun 16, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma hongsloi Andjelija Tražnja 0 Uto Sep 15, 2020 10:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides Biolog Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jun 12, 2020 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma Cacatuides mr_anovic Arhiva Malih Oglasa 6 Pon Feb 17, 2020 11:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides - muško ili ... Slepi_Putnik Ribe 5 Čet Jul 25, 2019 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License