Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Aplikacija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pljevljak
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2014
Poruke: 12

PorukaPoslao: Sub Jul 14, 2018 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ste razmisljali o pravljenju aplikacije? Sa nekim live chatom? Lakse bi puno bilo a i vjerujem da bi bilo i korisnika vise
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 14, 2018 3:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sub Jul 14, 2018 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To već postoji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pljevljak
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2014
Poruke: 12

PorukaPoslao: Sub Jul 14, 2018 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na google play nisam mogao da nadjem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 14, 2018 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema i neće je biti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pljevljak
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2014
Poruke: 12

PorukaPoslao: Sub Jul 14, 2018 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li se znati zasto? (:
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2018 7:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pljevljak ::
Moze li se znati zasto? (:


Odgovor si dobio,ali
vidi druže ,to je kao u nekoj državi, sve je ok dok ne počneš da postavljaš logična pitanja,
e onda te lažu ,mažu, kao da si mala beba, čak možda dobiješ i poluistinu ali istinu ne, nikada.
Čak možda te niko nikada i ne pogleda, jer ko si ti da postavljaš takva pitanja ?
Inače na dnu početne stranice imaš "Uključi se u chat" (mada to nema veze sa aplikacijom),
i moguće je komunicirati na taj način u zakazano vreme, retko ko ga koristi, a zašto ......
objašnjenja se sastoje od 2-3 reči i ts.

Možda je ovo sve rečeno u malo grubljoj formi, ali tako je . Poz.

P.S. To je moje mišljenje, možda i nije tačno, možda slučajno grešim !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2018 9:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne gresis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2018 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laki ::
Ne gresis.


Hvala Laki!

P.S. Iako nemam mesta od slatkovodne akvaristike, pratim sve što ima veze sa morem (što je tvoj fah),
i mogu samo konstatovati da si podosta učinio za kolege koji se bave morem .Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2018 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaš aplikaciju zove se Facebook većina ljudi što su ovde nalaze se i tamo samo se tamo uglavnom ne kriju iza alijasa.
Ovde dodješ iščitaš šta te interesuje da bi počeo pa se tamo prebaciš kačiš slike, postavljaš pitanja, družiš se sa ljudima...
a na forum se javiš samo kad je nešto za džaba.

E sad da li postoji grupa od foruma to je veliko pitanje mene nije interesovalo al sam siguran da te drugi mogu uputiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2018 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas Fejs na kom je cilj uvaliti nekome nesto(prodati),a uz sve to mu napricati bajke ,tj sve ono sto bi zeleo da cuje...
Kace slike akvarijuma,kad ih neko prokomentarise ,a ne dao bog ta to bude neka kritika, odmah te razapnu na krst(sve klan do klana uglavnom prodavaca i 50 ovaca koje ovi gurui sisaju).....,i imas forum na kom nas je sve manje i manje bez kompatibilnosti sa bilo kojom aplikacijom koja pokriva te potrebe, sa sve manje i manje konstruktivnih rasprava.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2018 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odgovor nije mogao biti direktniji i tačniji, da li se to nekome sviđa i da li je to dobro, to je tema za one koji o tome treba da odluče , naše je da konstatujemo činjenice. Tehnologija i način komunikacije se menjaju iz dana u dan, to je jasno, forumi globalno gube trku sa društvenim mrežama. Promene na našem forumu su predlagane više puta, ali nije bilo sluha za tako nešto, da li je to dobro... vreme će pokazati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2018 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemanjask ::
Odgovor nije mogao biti direktniji i tačniji, da li se to nekome sviđa i da li je to dobro, to je tema za ONE koji o tome treba da ODLUČE , NAŠE je da konstatujemo činjenice. Tehnologija i način komunikacije se menjaju iz dana u dan, to je jasno, forumi globalno gube trku sa društvenim mrežama. Promene na NAŠEM forumu su predlagane više puta, ali nije bilo sluha za tako nešto, da li je to dobro... vreme će pokazati.


Eto, to je to. Meni se sviđa objašnjenje ! Bravo


Poslednji put izmenio oldwolf dana Ned Jul 15, 2018 9:45 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Jul 16, 2018 3:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da imaju grupe zato sam rekao, kako je za slatkovodnu stvarno ne znam. Ušao sa u jednu grupu al mi je dobar deo tih ljudi na ignore listi(stručnjaci koji su se javljali da nude i traže ili mi se jednostavno nije svidela profilna slika) a i ne gledam šta ljudi kače. Pratim oglase zbog pumpi i morake grupe.

Forum možda jeste tehnološki hendikepiran ali je zato akvaristička biblioteka, riznica znanja, za razliku od društvenih mreza koje su stvar momenta. Ko stigne da pročite pročita. Otprilike je kao kad se poredi turbo folk(ili kako god to krste) i klasička muzika. Jedno čuju generacije a ovo drugo možda čuješ posle pola godine od objavljivanja.

Youtube je negde izmeđju al je verovatnoća veća da će te osakatiti nego ti pomoći da se dalje razvijaš kao hobista. Dobre stvari pričaju dosadni ljudi koji ne znaju da se ponašaju pred kamerom, ne bave se postprodukcijom pa nisu popularni i ne iskaču na vrhu pretrage. Žensko - čudna frizura, čarape za grudi, akvarijum 20l klikeri i zlatna ribica 100000 pregleda; mužijak - debeo, razrok sa decenijama iskustva mozda 1000 pregleda.

Live chat je lepa stvar za druženje i proširivanje kruga prijatelja možda bi zbližio malo "forumaše". Broj ljudi se ne bi povećao jer je to problem programiranosti samog mozda, inteligencije ali i opšte kulture.

Ljudi se jednostacno ne trude da čitaju i razmišljaju. Puste prvi video zapis što im google izbaci i za vikend Bogu mozak popili. Na video zapisu ima čovek koji priča tako da je to u startu veća istina nego bilo kakav tekst... Ko mi ne veruje nek nadje neki popularn kanal odabere video zapis, napravi plagijat samo nek sve bude u tekstu sa nekom levom muziko i okači na Facebook. Video će ima gomilu uvredljivih i ružnih komentara. Ne zato što su nečije reči prepisane, to niko provaliti neće, već zato što ću u tekstu biti gluposti o kojima će ljudi razmišljati dok ih budu čitali.

Ono što forumu nedostaje nije unapredjene već online magazin. Ljudi će imati čemu da se nadaju svakoga meseca. Trudiće se da imaju bolji akvarijum kako bi bili predstavljeni u magazinu. Sama organizacija bi zbližila ljude jer se treba naći sa hobistima, uslikati pitati, zapisati, editovati... Ljudi bolje funkcionišu kada imaju zajednički cilj nego kad svaka grupa vodi svoju politiku i pali na lomači one koji drugu priču pričaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pljevljak
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2014
Poruke: 12

PorukaPoslao: Pon Jul 16, 2018 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam nista lose mislio ovom temom, samo, forum umire nekako... ne mogu se uporediti prosle godine I sad...
Mora se pratiti tehnoloski napredak...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Pon Jul 16, 2018 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pljevljak ::
Nisam nista lose mislio ovom temom, samo, forum umire nekako... ne mogu se uporediti prosle godine I sad... Mora se pratiti tehnoloski napredak...


Sve što postoji je podložno propadanju (nešto pre ,nešto kasnije) i teži samo po sebi da propadne (kao i sam čovek).
ALI ako se u nešto ULAŽE nemora da bude tako, ukoliko bi ODGOVORNE osobe učinile svoj deo posla (čitaj "ako imaju
interes"), i mi članovi foruma (čitaj "obična boranija" za "neke"),dali svoj doprinos - forum bi mogao da bude oaza lepote i raja,
u kome svaki član može uživati, od čitanja do primenjivanja stvari u svojoj kući. Ovako .................... !?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mobilna aplikacija Sone_bg Razno 4 Čet Jun 16, 2016 12:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aplikacija "Akvaristika" petsrdjan Razno 44 Pon Jan 09, 2012 6:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License