----------------------------------- paka25 Sre Avg 17, 2011 6:59 pm aq od 25l ----------------------------------- da li za aq litraže 25l valja koristiti korner filter?ako ne koji je bolji? ----------------------------------- Bojan Sre Avg 17, 2011 7:24 pm ----------------------------------- Cuj moze ali zavisi za cega ce ti sluziti i sta ce u njemu biti. Sve to igra ulogu prilikom odabira filtera, bar ja tako gledam na to. ----------------------------------- Anboy Sre Avg 17, 2011 7:26 pm ----------------------------------- Po meni je najbolje napraviti spoljni stakleni filter sa potapajucom pumpicom. To ako odradis ustedeo si sebi cimanje i vreme. ----------------------------------- paka25 Sre Avg 17, 2011 7:32 pm ----------------------------------- uf,nesto mi ga je muka pravit.u aq cu drzat živorotke. ----------------------------------- nikouro Sre Avg 17, 2011 7:42 pm ----------------------------------- Spoljni DIY filter jeste najbolji filter koji vecina nas moze da priusti. Takodje, nisu losi ni korner filteri. Znaju i oni da zavrse dobar posao u akvarijumu. Jedina mana po meni jeste sto ce ti zauzeti mesto u akvarijumu a on je i ovako mali. ----------------------------------- paka25 Pet Avg 19, 2011 3:04 pm ----------------------------------- mozete da mi kazete kolika je dovoljna rasvjeta u aq od 25 l ----------------------------------- stefanovic^v Pet Avg 19, 2011 3:05 pm ----------------------------------- Zavisi od tipa akvarijuma(biljni,ciklidni,mresni). ----------------------------------- paka25 Pet Avg 19, 2011 5:50 pm ----------------------------------- pa biljni i mrijesni ----------------------------------- nikouro Pet Avg 19, 2011 5:57 pm ----------------------------------- Ajmo sad ... a koje biljke, i koje ribe ??? ----------------------------------- sale_ Pon Avg 22, 2011 1:33 pm ----------------------------------- ako ces imati gusto zasadjen sa malim brojem riba, filter ti ni ne treba. mresni ili za mladj -> korner ili sundjer filter ostalo -> spoljni stakleni.