Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Aqua Zonic ili Atman LGM Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Čet Okt 10, 2019 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dakle posto nisam u stanju da sam sklapam, to jest DIY, odlucio sam se za fabricku varijantu. Koje od ove dve lampe su bolje? Ima li iskustava? Cena je razlika nekih 400 din. Ove Aqua Zonic ima u dve varijante, DoubleTropical Red i Double White, a Atman ima u ponudi jednu varijantu. Visina vodenog stuba je 35 cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 10, 2019 11:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2019 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baš sam krenuo da otvorim temu o Akvazonik konzoli kad vidim tvoju poruku. Imam Akvazonik i nisam zadovoljan. Moja konzola je dužine 60 cm, ima 2 neonke T5 od 12000 K, 2x24W. Nezadovoljan sam jer se stvara končasta alga. Ona nastaje zbog previše svetla. Svetlo je upaljeno 10-12 sati. Verovatno su te dve neonke prejake, a voleo bih da mi je svetlo tako upaljeno bar 10 sati. Sad se dvoumim da li da sklonim tu konzolu i kupim fabrički led ili da stavim neke druge neonke. Ako neko koristi T5 neonke koje se mogu kupiti u nekoj prodavnici rasvete i zadovoljan je sa njima nek javi marku. Jer ako kupim brendirane neonke to mi košta isto kao i led rasveta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bucephalandra sp. aqua artica Milivoje Lampa Biljke 0 Sub Maj 21, 2022 8:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman Ef-4 Filip:) Tražnja 0 Ned Mar 06, 2022 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman AT-101 zeza Nikollo Filteri i pumpe 0 Pon Dec 20, 2021 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osovina za atman at 103 io Tražnja 0 Ned Maj 30, 2021 1:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License