Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 artemia Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel mora biti upaljeno svetlo svih 36-48h,dok se artemia bucka u flasi,ili..??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 11:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi ,nekoj da nekoj ne ,nije svaka artemija ista meni se recimo sa nekom nije bilo potrebno uopste svetlo ,dok kod neke konstantno ili je procenat izleganja 10%,tako da ti probaj prvo bez svetla ,a ako ne onda sa svetlom (ali ako ti je hitno ,da ne bi rizikovao onda drzi svetlo)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oh,hvala na odgovoru..drzacu upaljeno svetlo,hitno mi je,od preko sutra treba da pocnem da hranim neonkice ...pozz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 2:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da ne treba...
ja zam legao bez svetla, jos sam flasu u kojoj lezem umotao u dzemper da bude toplije...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potrebna artemia za riblju mladj Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Apr 15, 2016 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Artemia-mix Shika Ishrana 7 Uto Feb 09, 2016 10:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sanders Artemia Premium Grade - 425g Aquashop Aquashop 1 Pon Apr 06, 2015 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebna artemia Stefan993 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 14, 2013 12:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Artemia rayli Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jul 25, 2013 11:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License