Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Artemija-razlika izmedju jajasaca artemije i otkapsulirane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sveta021
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 244
Lokacija: Antwerpen-Belgija

PorukaPoslao: Sub Apr 21, 2012 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto sam dobio onu posudu za izleganje artemije i uz nju sam dobio i jajasca koja stoje vec neko vreme i nisam imao izlaganja,potom sam kupio Sera mix i bilo je ok!
Sada me zanima koja je razlika izmedju kapsuliranih i otkapuliranih jajasaca artemije posto je razlika u ceni velika,koja je razlika u hranljivosti?
Isto me zanima da li otkapsulirana moze odma da se koristi ili se i ona mora izlagati i kako?
Vidim da ima raznih proizvodjaca Sera,JBL,Hobby...itd.,koja je po vama najbolja tj. koja ima dobar postotak izleganaja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 21, 2012 3:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

blackfish
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2011
Poruke: 17

PorukaPoslao: Sub Apr 21, 2012 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa realno ziva artemija se najbolja...Ima bolju hranljivu vrednost nogo dekapsulirana artemije...Ja licno vise volim zivu...E sad mozda nisi potrefio nesto pa se zato nije izlegla ni meni nije bilo u pocetku izleganja a sada kada sam usao u stos to mnogo bolje ide...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Apr 24, 2012 5:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dekapsulirana artemija se daje kao i sva druga hrana, nema potrebe za "izleganjem". Naravno mnogo je bolja ova "ziva" kao sto ti blackfish vec rece...
Ja sam imao slucaj gde su se pirane davile zivom artemijom dok dekapsuliranu nisu htele ni da pogledaju! Kad se samo setim kako su jele Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Artemija i mali coridorasi. Betmen Ishrana 1 Uto Sep 12, 2017 12:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Artemija Stefan062 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 13, 2017 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja e razlika od plecostomus i ancis... mcdark Ribe 10 Sre Jul 20, 2016 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka artemija salina-rinfuz gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Čet Nov 05, 2015 3:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka neuspjela artemija nistaneznam Ishrana 3 Pet Jul 24, 2015 6:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License