Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Atman LED Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2019 1:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan95 ::
Ralke izvini sto ti ovako ulecem u temu, ali imam par pitanja u vezi kanistera, posto vidim da se kod tebe lepo pokazao i da si zadovoljan.
Imam i Ef 2 i Ef 4 kanister, i ja nisam zadovoljan ni sa jednim. Razlog je sto kod mene protok nije ni blizu onoga sto pise na specifikaciji. Recimo Ef 4 mi je na juwel riu 180 i tu imam i njegovu fabricku pumpu. Ona ima protok 600L/h, a mlaz na izlaznoj cevi je mnogo jaci u odnosu na onaj na kanisteru. Pre mesec dana sam oprao creva i vratio se protok kao sa pocetka, medjutim vec sad je primetno da se protok smanjuje. Zanima me kako je kod tebe ? Da li si skracivao creva mozda ? Koliko cesto cistis filter i creva?


Nisam skracivao creva. Cistim ih kad se zaprljaju bas. Pravo da ti kazem nikad se nisam zamlacivao oko tog protoka. Jel vrti vodu?- vrti. Onda ne diraj nista i ne lupaj glavu 😀

Peku,video sam danas svetlo i nisam odusevljen 😣😣 obasjava lepo ali ne tako jako kako sam ja zamisljao.. mozda je to normalno za led(ja sa njim nemam iskustva) ali nije ono sto sam ocekivao. Ja licno volim kad jr onako rozikasto. Sve me vise vuce da uzmem jos jedno konzolu za t5...ceksm Simici da se javi sa info o chihirosu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2019 1:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2019 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Chiciros RGB sa ebaya.
Evo ga jos povoljniji nego sam ja uzela

https://www.ebay.com/itm/Chihiros-30-80cm-RGB-Aquarium-Fish-Tank-Plant-Light-Lamp-60-90-120-LED/292861045768?hash=item442fe0ec08:m:mSgziR6RgvUEAADX5A6bQKA

Ja sam ga cekala 12.dana do srbije i dok su ocarinili jos jedno10 dana. A, a serija je bila u mojim rukama.12 dana od porucivanja. Samo gledaj da porucujes iz hong konga, mnogo brze stize. I, racunaj 20÷ pdv a ako je deklarisana vrenist preko 50 eura i pdv i carinu (cim ima trucking no, poceli su naplacivati)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2019 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala lepo, imacu to u vidu, ako budem uzimao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2019 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj glas.za nju! Jedina joj je mana cena
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada951
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 5
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2019 6:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da pitam jel dobro ovaj led za bilje i akvarium kupio bi
Led lampa za akvarijum T4
http://www.gupi.rs/podvodna-le.....580mm.html
https://petzooshop.rs/shop/proizvod/sobo-led-podvodna-lampa-za-akvarijum-vise-velicina/

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2019 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je potapajuća ukrasna lampa za pozadinu nije dobra nizašta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada951
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 5
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2019 2:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo svetlo sam stavio kod mene u akvarium led je,kupio kod kineza 300 din stap kupio tri stapa ova, evo i slike sa neta koje svetlo kupio
Image
Image
evo kako svetli u akvarijumu mom
Image
Image
e sad da pitam koj led da ubacim za biljke ili svetlo da mi neko pomogne i savetuje? biljke koliko primetio rastu i ovako
kupio tajmer digitalni koj mi pali i gasi svetlo namestio da svetlo radi 8 sati svaki dan se pali u isto vreme i gasi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Atman Ef-4 Filip:) Tražnja 0 Ned Mar 06, 2022 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman AT-101 zeza Nikollo Filteri i pumpe 0 Pon Dec 20, 2021 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osovina za atman at 103 io Tražnja 0 Ned Maj 30, 2021 1:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman EF1 StefanPN Filteri i pumpe 1 Čet Mar 04, 2021 11:44 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License