Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Baby guppy Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je sijalica obicna, tj ako nije stedljiva, tj ako ne daje belo svetlo, stvorice ti se alge...
To sto je filter iza nece umanjiti njegovu funkciju.
I nemoj za svaki problem da stavljas lekove, hemiju i slicno, vec vidi da otklonis uzrok problema, jer otklanjanjem uzroka, i problem ce nestati Wink
Sto se tice crvenkastih gupija, sacekaj jos malo, ali skoro sigurno je da pocinju da dobijaju boje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super si sakrila filter Smile

Ne znam da li si citala po forumu ranije, ali podloga je mogla biti malo drugacija, sitnija.... Iscitaj malo, al nemoj odma da menjas (ako uopste hoces da menjas, a ima dobrih razloga da da), da ih ne traumiras.

P.S. Ja sam devojcica, ko i ti Wink

Upisi mesto u profil, mozda se nadje neko sa viskom bilja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boja-boja
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 21
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dodaću onda štedljivu sijalicu. Hvala puno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boja-boja
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 21
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvini Oljisa (trebala sam shvatiti po poruci...) i hvala puno. Dobro gledaću da promenim kada nabavim malo sitniji šljunak i hvala za savet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki mesar
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 16
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pomagajte ako Boga znate. okotila mi se gubika ima oko 40 malih, sami su u akvarijumu od 30 litara. sa cime da ih hranim? koliko soli da sipam na tu kolicinu vode?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Velika riba - velika hrana, mala riba - mala hrana. Logicno zar ne?! Hranu sa kojom hranis velike samo usitni da i male mogu jesti.
A zasto hoces so da sipas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
boki mesar
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 16
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

procitao sam ovde na forumu da je dobro sipati so da nebi crkavale male ribice. i reci mi molim te neka hrana artemija ili tako nesto kako to da nabavim ili napravim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

usitni hranu koju dajes velikim ribicama prosej je kroz sito i to sto prosejes davaj malim ribicama !ako hoces so da stavis dosta ti je 1 supena kasika na ti kolicinu ne navikavaih na slanu vodu imaces problem kada ih stavis u veliki akvarijum !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki mesar
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 16
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala gotika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kako ja hranim malde zivortke i kribove:
1 mera sera diskusa, 1 mera spirulina, 1/2 mere crvene proteinske i 4 mere lisnate hrane. Sve to stavim u mlin za kafu (električni) i sameljem dobro i time hranim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Uto Maj 21, 2013 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

boja-boja, kako su ti Ankice Very Happy ? daj apdejt, naletela sam na tvoju temu i slatko se izmejala kako pises o ribicama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License