Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Barbus konhonius Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Uto Nov 07, 2017 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[color=#] [/color] Da li neko u Beogradu ima na prodaju, poklon ili kao što su rekli negde na forumu renta-a-Barbus konhonius??? Potreban mi je par za tek formiran akvarijum. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 07, 2017 9:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Nov 08, 2017 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije pametno ubacivati ih u tek formiran akvarijum. Kao ni bilo koje druge ribe, uostalom. Ima ih po radnjama, i nisu skupi. Al bez obzira na to, bolje sacekaj malo pre nego sto ih ubacis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Nov 08, 2017 8:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hteo sam da ih ubacim kao pilote. Danas je peti dan od kako moj biljni akvarijum "radi". Prvi dan sam mu sipao sera nitrivec, a juce aquatan. Radnja u Zemunu nema, na autokomandi nema. Nasao sam ih u Pančevu, moram još malo da pogledam po BG-u. Mislite da je i peti dan rano?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sre Nov 08, 2017 11:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rano je.
off topic: Gde ima radnja na Autokomandi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Nov 08, 2017 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kad nije rano??? Preko neta sam našao, početak Ustaničke. Nije baš Autokomanda, ali oni koji tamo žive kažu da su sa Autokomande. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sre Nov 08, 2017 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije rano tek posle 20-ak dana.
Ta radnja u Ustaničkoj se zatvara, nema u njoj ništa, čudi me da su ti se i javili na telefon.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Nov 08, 2017 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na informacijama i naravno što je važnije, hvala za savete. Možda ću jednog dana i ja da savetujem nekog, kojeg je kao mene žena naterala da uzme akvarijum, a onda se on posvetio i zaljubio u akvaristiku više nego što je očekivao! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Nov 10, 2017 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I jos nesto, pominjes biljni akvarijum, a konkoniusi i uopste barbusi se ne slazu bas sa svim biljkama. Drugim recima, opstace samo one sa jacim i izdrzljivijim listovima. Bilo sta nezno ima da obrste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Nov 13, 2017 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odustao sam od Barbusa! Za sada smo se odlučili samo za živorotke. Moli, Platika, mozda neki Gupi posto imamo jednog malog Sijamskog borca, pa još uvek razmisljamo, naravno čistač i neki muljaš, a u kasnijem periodu možda neki trihogaster! Čitam po forumu i sklapam kockice. Ipak je ovo tek 10. dan od kako sam oformio akvarijum, a nikada pre nisam imao dodira sa akvaristikom. Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Barbus Tetrazona - repno peraje Amy Bolest 1 Ned Maj 16, 2021 4:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus odessa simici789 Tražnja 3 Uto Sep 22, 2020 10:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus, koridoras, biljke dragang Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Apr 21, 2020 2:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras i Barbus tetrazona dragang Ribe 17 Sub Apr 18, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus titeja Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Nov 07, 2019 4:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License