Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 barbusi i neonke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vojkanskee




Registrovan: 01 Nov 2017
Poruke: 0
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 01, 2017 4:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav svima,

tek sam oformio akvarijum od 60l u kome imam dva ancitrisa i 12 barbusa, sad je problem sto klinac hoce da uzmemo i neonke pa me zanima da li ove dve vrste mogu da zive zajedno i da li im je ovoliki akvarijum dovoljan. Inace mi je ovo prvi akvarijum i svaki savet je dobro dosao.

pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 01, 2017 4:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 01, 2017 7:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam neki stručnjak i najbolje ti je da sačekaš još koji odgovor, ali mogu ti reći ono što sam pročitao ovde na forumu. Barbusi traže malo više vode da bi se rasplivali. Kada su skučeni umeju da maltretiraju druge ribice. Sa neonkama je bilo kombinacija i kažu ljudi da je moguće ako ih ima dosta u jatu i ako imaju gde da plivaju. Oni su dosta brzi i aktivni dok su neonkice sporije. Kombinacija je rizična jer u 60 litara neće baš imati gde da svako nadje svoju teritoriju plivanja.

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Barbusi,kripte,sagitarija Aleksandar Mitrovic Tražnja 0 Ned Feb 11, 2024 4:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbusi - puntius lateristriga Vladimir95 Ponuda 0 Sre Apr 28, 2021 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License