----------------------------------- laky_kg Uto Mar 08, 2016 7:53 pm Barena vs Pecena crvena paprika ----------------------------------- Primetio sam da je dosta teze oljustiti barenu papriku od pecene. Koliko ce hranljiv sastojaka izgubiti paprika ako je ispecem na plotni, pa oljustim...? ----------------------------------- gotika Uto Mar 08, 2016 8:14 pm ----------------------------------- obari papriku u gurni u kesu vezi kesu posle pola sata oljusti papriku ----------------------------------- Anboy Uto Mar 08, 2016 11:53 pm ----------------------------------- Nemoj je peci a barenjem se jako puno toga gubi jer je paprika jako vodenasta. Mozes i mlevenu slatku crvenu papriku da stavis u pravljenu hranu. Ako nemas puno ribe i ako imas ;) bolje kupi kvalitetnu brendiranu hranu i uzivaj :) Najbolje rezultate po pitanju zdravlja ribica (ako izuzmemo zivu hranu) sam imao dok sam ih hranio sa kvalitetnom brendiranom hranom za ribice. Po meni je Tetra na prvom mestu pa deset praznih mesta pa sera, tropical, pa svi ostali....