Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bazen za japanke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 24, 2019 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle jezerceta odlucio sam se jedan bazen za japanke.
Bazen je pola ukopan pola izidan, sve u svemu ima 120 cm dubine.

Evo par slika.

Image

Image

U bazenu je voda perfektno cista i bistra. Unutra pliva jedno 20-tak japanki, neke su manje, neke vece. Sve u svemu cekam sledecu sezonu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 24, 2019 9:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 20, 2020 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za razliku od jezerceta ovde nemam toliko vrsti biljaka, uglavnom su to lokvanji koje sam isto pokusao razmnoziti pa cemo videti sledece godine koliko je i da li je uspelo. Ovde su japanke i one su bezbedne od macaka Smile
I ovde sad radio selekciju a i ostavio sam nesto svojih mladih od ovogodisnjeg mresta.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Okt 20, 2020 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto ide jedan projekat godisnje da li da posle jezerceta i posle bazencica sledece godine ocekujemo neki miks sa vodopadom na par nivoa, a mozda i bazencic sa staklom/akrilom na jednoj strani? Laughing

Odlicno je i on ispao. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 21, 2020 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

😁😁😁
Radio sam vodopad sa kaskadama na jezercetu samo sto nije bas veliki a ima i na bazenu 🙂
Bio je i ove godine jedan projekat. Ozidan bazen u jednoj prostoriji dimenzija 3x1 🙂 i jedan manji posto mi ostalo prostora za jedan manji 😃
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Čet Okt 22, 2020 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super posao, lokvanj je izuzetan ali odusevljen sam naj vise izgledom japanki. Izgledaju super zdravo i koloritno, za svaku pohvalu. nadam se da ce biti dobar mrest na prolece.


Poslednji izmenio ljubisa03 dana Čet Okt 22, 2020 8:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka akvarijum sa 3 velike i zdrave japank... Mladen68 Akvarijumi 0 Pet Sep 11, 2020 5:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filter za bazen amsterdamxxx Filteri i pumpe 16 Čet Apr 11, 2019 10:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo vrsta japanke? ivanhoe Ribe 3 Čet Avg 16, 2018 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam japanke Aleksa Topić Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Okt 22, 2017 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bazen za moju dušu anebojsa Vrtna Jezerca 24 Sub Sep 10, 2016 3:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License