Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bebe gupi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
licija
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Okt 2010
Poruke: 5
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

okotila mi se guppi pre par dana
ali tri bebca nikako da proplivaju normalno ubise se plivajuci
sta im je?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemam kuglu da vidim sta im je, mora da mi je brat pozajmio... Malo si podataka dao, kvalitet vode, temperatura...
Sigurno ce vrlo brzo proplivati ili uginuti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko znam o gupikama jos uvek nisu potpuno izgubili zumancenu kesu,cim izgube propliva ce Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Miroslav95 ::
Koliko znam o gupikama jos uvek nisu potpuno izgubili zumancenu kesu,cim izgube propliva ce Wink


rekao je da su se okotili jos pre par dana tako da su do tada sigurno izgubili. Mrzim gupike ali nisam imao takva iskustva ni sa jednom drugom vrstom zivorotki...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao kod svake zivorotke oni u prirodnim stanisitma izabcuju svoje male u plicaku da bi mali odmah mogli da isplivaju i uzmu vazduh da bi im se mehur napunio vazduhom, oni mali koji to ne urade ce postati "dno" plivaci i najverovatnije ce i uginuti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moji su malci stojali na dnu 1 nedelju pa su posle toga proplivali......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod koćenja ribica, nikad ne preživi sva mlađ. Mora nešto i da ugine. Kad ostane na kraju više od 50 posto računaj da si uspešan odgajivač ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam i ja jednog gupi malca koji vec mesec dana(od rodjenja) pliva samo po dnu,i boja mu tamnija nego kod ostalih,ali pliva,jede,do sada mu nista ne fali ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
licija
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Okt 2010
Poruke: 5
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 2:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imala sam i ja ranije gupi i sijamske blizance
ali proplivaju
ovi plivaju muce se
jedu
ali padaju na dno
ali cini mi se da im je stomacic
malo veci kao da su nezreli ili tako nesto
i jos nesto majka ima je uginula
posle mresta dva dana davala je simtome
crevnih parazitai lecena je
ali je bolest uzela maha
nisam uspela da je spasem da li to mozda ima veze
a t 25
voda odstajala cesmovaca + 1-3
akvarijumske vode
imaju i filter i vazduh i grejac + biljke
a odvojenu su u svoj akvarijum


edit by: sale75bgd (cemu
enter
posle par
reci)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Nov 12, 2010 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba obratit paznju i na srodstvo muzijaka i zenke... inace mngo su retki onu kojima su sve omrescene ribice ok...
Posle par mrestova ce ti se stvari iskristalisati...(ima da se nagledas svega) Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License