Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bela gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Jan 06, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hm...pa lepo... E ovako postavicu vam sliku gupike kako je izgledala pre nego sto je dobila ovu sadasnju boju ( bela,prozirna koja god,a u ostalom na slici ne moze se videti kao i uzivo ) .
Image
U isto vreme sam kupio ove dve zenke gupike,koje su se slabo razlikovale,mada sad je razlika i vise nego ocigledna.
Stvarno ne vidim razloga za ovakvim odg.niko nije duzan da odg.ili bilo sta,ljudi nov sam u akvaristici nov i NA FORUMU , da neke stvari znam ne bih vas ni pitao,od kako sam kupio akvarijum,najvise vremena provodim na ovom forumu i "cesljam" teme ....
aca77 ne znam kome je to upuceno,ali nije ti ta na mestu to budi siguran.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 06, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Čet Jan 06, 2011 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je tako konfuzno.... Petsrdjane batice, riba ti je ok, vidi se s kilometra, sta joj je sa sharama na repu ne znam....ali znam da je dobro sto joj nisi "skratio muke"... po specijalitetu velikog majstora Stefkossa, kralja nad kraljevima Very Happy Prati svoju gupikicu pa nam javljaj sta se desava... i relax bro Wink

sifra: Beli Fantom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image

Brate nesto se ti varas ovo su dve razlicni ribice mojda ti je jedna riba poginula pa sa je pujevi pojeli.

Jedna ti je riba s Sivi fonov cvet druga ti je s juti lichi malo na Micarif ,a mojda je i Flamingo bar da ja mislim da je Mikarif

Ni jedna riba iz slike nije bolna meni izgledaju vurlo dobre primerke a i lepe slike si stavio Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedna slicna moja riba.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mi se nesto ne razumemo meni je riba bila potpuno bela osim glave koja joj bila siva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chepik ::
Image
Image

Brate nesto se ti varas ovo su dve razlicni ribice mojda ti je jedna riba poginula pa sa je pujevi pojeli.

Jedna ti je riba s Sivi fonov cvet druga ti je s juti lichi malo na Micarif ,a mojda je i Flamingo bar da ja mislim da je Mikarif

Ni jedna riba iz slike nije bolna meni izgledaju vurlo dobre primerke a i lepe slike si stavio Smile


I nije ista,nisi me razumeo , to su bile dve razlicite zenke,ali imale su veoma slicne sare,s tim to ova sad nema.
Ja sam mislio kad kazete "bela" da mislite na ovaj izgled gupike sa slike ( napominjem nije ista na slici i uzivo ) . kako god,gupika je i dalje ok,sto je nejbitnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 7:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od gomile ovih slika, ja još ne videh ni jednu belu gupiku. Ako je neko osim Petsrdjana video na ovim slikama neku belu gupiku, molim da mi javi. Tako silno se trudim da je vidim i ne polazi mi za rukom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aco77 ti neki problem ? Ja nisam ovde na forumu da bih se prepucavao sa tobom,ni bilo sta slicno,vec da razmenimo neka misljenja i da akvaristi posavetuju sve pocetnike ( kao npr. mene ) . Ako bih pazljivo procitao post iznad tvog,razumeo bih o cemu sam pricao i o cemu pricam... Tako da zamolio bih te da ne komentarises nesto kao ovo.

aca77 ::
Braćo mila, ovde neko treba da poseti oftalmologa!!!!
(Ili možda psihijatra)


A admini pitanje za vas,prozivke i odg.kakve daje "aca77" da li su dozvoljeni ovde na forumu ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aca77 ::
Od gomile ovih slika, ja još ne videh ni jednu belu gupiku. Ako je neko osim Petsrdjana video na ovim slikama neku belu gupiku, molim da mi javi. Tako silno se trudim da je vidim i ne polazi mi za rukom.

pa to i ja pricam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
zenka gupika mi je odjednom dobila belu boju po celom telu samo po glavi joj je ostala siva.
kao kad ribica ugine dobije bijelo po celom telu.
samo sto je ona i dalje ziva i normalno pliva.
sta to znaci i kako to da resim?


Stefkosse .. jel o ovome pricas ??? Zamolio bih te da ubuduce pazis sta pises i kakve savete dajes .

Ovde cu da zakljucam temu i da zamolim clanove da se pridrzavaju Pravilnika.

Inace samo da napomenem petsrdjane da Aca77 ima dovoljno znanja da ti pomogne i da resi veliki deo tvojih problema, jer spada u grupu akvarista koji poseduju veliko iskustvo i znanje, a nekom moze da se pomogne samo ako da prave i tacne informacije sa sto vise detalja u pitanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela izraslina na zlatnoj ribici SanjaP Bolest 6 Ned Avg 08, 2021 5:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License