Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bela izraslina na zlatnoj ribici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SanjaP
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 30

PorukaPoslao: Ned Avg 08, 2021 5:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo, da li ste se susretali sa ovim Crying or Very sad ? Od jutros sam primetila na zlatnoj ribici neku kao belu izraslinu.
Inace se normalno ponaša i ostale ribice su za sada ok.
Pozzzz
Question
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 08, 2021 5:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 09, 2021 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav Sanja,prvo da te umirim da to nije smrtonosno za tvoju zlatnu ribicu(prilicno su izdrzljive)a i zaziva je bakterija Limfocistoza,ja ih imam 5 razlicitih u akvarijumu 60l,svaska do sada je imalo to virusno oboljenje,traje ok 15-20 da na ,sazri i nestane,cesce menjaj vodu jer kada odpadne trazi novog domacina,ja jos nisam utvrdio kako sam to uneo u ak,mozda putem lokvanja a mozda i ne,uglavnom da ne duzim bice ona dobro,mojima nista nije falilo,pozdrav jos jednom i javi kako je zlatna Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SanjaP
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 30

PorukaPoslao: Pon Avg 09, 2021 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Very Happy
Stvarno mi je lakše...
Ja sam pre mesec dana menjala akvarjjum.
Dodala sam panj i par novih biljki.
Pre 7 dana sam ubacila nove gupike.
Na njima nista nema. Šize uobicajemo po akvarijumu...
Češća zamena vode mi je najbezbolnija.
Da li da dodam nesto za dezinfekciju, npr metilen plavo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 10, 2021 8:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poz Sanja,ja sem easy life filter medium koji koristim u svim akvarijumima ne dodajem nista vise,meni je to sasvim dovoljno za zdravo okruzenje ribica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SanjaP
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 30

PorukaPoslao: Uto Avg 10, 2021 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SanjaP
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 30

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2021 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Zlata III je ok Very Happy
Nadam se da se vidi na slici

Veliki pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2021 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

=>SUPER<= Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela paucinasta materija...mozda su h... manastiriste Ostali Stanovnici 1 Ned Dec 23, 2018 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela izraslina na Borcu Danilo14 Bolest 12 Sub Maj 12, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izraslina na tetri scoutdarko Bolest 5 Pon Apr 16, 2018 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License